Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Z narkotykami i pod wpływem narkotyków - kierowca z gminy Chojnów zatrzymany przez policję

Autor admin
Data utworzenia: 15 kwiecień 2019, 15:22 Wszystkich komentarzy: 0


Z narkotykami i pod wpływem narkotyków - kierowca z gminy Chojnów zatrzymany przez policję

Dzielnicowi z chojnowskiego komisariatu zatrzymali 26-letniego mieszkańca gminy Chojnów, który kierował pod wpływem narkotyków. Dodatkowo policjanci ujawnili w schowku samochodu, którym się poruszał mężczyzna kilka działek marihuany. Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

- Wczoraj po godzinie 16.00 dzielnicowi podczas pełnienia służby w miejscowości Pawlikowice, zwrócili uwagę na mężczyznę, który kierował pojazdem marki Chrysler. Kierowca na widok radiowozu nagle skręcił w szutrową drogę. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierowca od początku interwencji zachowywał się bardzo nerwowo, nie potrafił logicznie odpowiadać na pytania, był rozkojarzony - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert - Funkcjonariusze mając przypuszczenie, że może być od pod wpływem narkotyków przeprowadzili mu badanie narkotestem, które wykazało, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. To jednak nie koniec jego problemów. Policjanci podczas przeszukania pojazdu znaleźli ukryte w schowku zawiniątku z zawartością suszu. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana.

Mieszkaniec gminy Chojnów został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. W świetle prawa za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za kierowanie pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić do więzienia nawet na 2 lata i mieć orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów nawet do lat 15.

materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform