Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 11 kwiecień 2019, 20:35 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

KURIER

piątek, godz. 18.00; 20.00

sobota, godz. 18.00; 20.00

niedziela, godz. 18.00; 20.00

Dramat biograficzny w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Film opowiada historię Jana Nowaka-Jeziorańskiego – legendę okupowanej Warszawy. Jan Nowak-Jeziorański podczas II wojny światowej był kurierem i emisariuszem Komendy AK. Podjął się realizacji niebywale trudnej misji przedostania się z okupowanej Polski do Londynu, aby przekazać tajne informacje dotyczące Armii Krajowej. Od powodzenia jego misji zależały dalsze losy zniewolonej Ojczyzny. Sensacyjna historia szpiegowska oparta została na prawdziwych wydarzeniach. Kurier ścigany był przez wrogie wywiady, jednak wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, udało mu się dokonać niemożliwego.


MANU, BĄDŹ SOBĄ

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Animowany film familijny, w którym bajkowym postaciom głosu użyczyli m.in. Czesław Mozil, Adam Zdrójkowski i Roksana Węgiel. Zabawna historia skupiająca się na przygodach różnych gatunków ptaków, które żyją ze sobą w przyjaźni i wspólnie przeżywają niesamowite chwile. Film jest również niezwykle cenną lekcją przyjaźni i tolerancji. Lekko podana zabawna historia skłania jednak do poważniejszych refleksji i przekonuje, że wiara w siebie czyni cuda!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.