Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 3 przyłączyli się do strajku

Autor admin
Data utworzenia: 09 kwiecień 2019, 10:11 Wszystkich komentarzy: 5


Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 3 przyłączyli się do strajku

Przed nami drugi dzień strajku nauczycieli i pracowników oświaty. W Chojnowie listę strajkujących placówek uzupełniło Przedszkole nr 3.

- Informuję, że w przeprowadzonym na terenie Przedszkola Miejskiego nr 3 w Chojnowie referendum, pracownicy przedszkola opowiedzieli się za strajkiem. W związku z powyższym od 9 kwietnia 2019 roku (wtorek) strajk nauczycieli i pracowników oświaty odbędzie się także w naszym przedszkolu i trwać będzie do odwołania. Zdaję sobie sprawę, że protest pracowników oświaty może wiązać się z pewnymi trudnościami dla Was i Waszych dzieci, ale uprzejmie proszę o zapewnienie w tych dniach opieki dla swoich dzieci. W sytuacji braku takiej możliwości zostaną zorganizowane zajęcia opiekuńcze - czytamy w komunikacie opublikowanym przez Przedszkole nr 3.

Już wczoraj strajk rozpoczął się we wszystkich chojnowskich szkołach i Przedszkolu nr 1.

Strajk nauczycieli i pracowników oświaty jest bezterminowy - jego zakończenie jest uzależnione od wyniku negocjacji między stroną rządową a przedstawicielami nauczycielskich związków zawodowych.


Komentarze

trzymam kciuki za powodzenie strajku
zgłoś komentarz
Strajkujących nauczycieli zwolnić, a jak będą chcieli pracować, przyjąć na nowo ale z niższą stawka. Nauczyciele mają jak w bajce 3 miesiące wolnego. Który zawód ma tyle urlopu?. Ile godzin tygodniowo pracują?. Trochę pokory...
zgłoś komentarz
Widać,że kler ci namieszał w główce parafianko,że powtarzasz tą propagandę. Szkoda,że ty nie masz pokory do nauczycieli i nie wiesz,ile czasu pracują w domu,ile nadgodzin mają, ile odpowiedzialności.Skoro im zazdrościsz,to trzeba było zostać nauczycielem. Może porozmawiaj z kilkoma nauczycielami,to się dowiesz jaka jest prawda,a nie oglądasz jedynie TVPis.
zgłoś komentarz
Ja mialam przyjemnosc liczyc pensje nauczycielom...
zgłoś komentarz
Mam ,pytanie czy pracownicy żłobka też będą strajkować?z tymi strajkami ,to jakaś paranoja
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.