Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Oldtimer Chojnów: Po długiej walce z przeciwnościami i systemem - Kamil przechodzi operację

Autor admin
Data utworzenia: 03 kwiecień 2019, 15:14 Wszystkich komentarzy: 0


Oldtimer Chojnów: Po długiej walce z przeciwnościami i systemem - Kamil przechodzi operację

W 2017 roku chojnowski klub Oldtimer Chojnów włączył się akcję zbiórki pieniędzy dla Kamila Wawrucha - mieszkańca Biskupina, który urodził się jako skrajny wcześniak z wieloma schorzeniami - m.in. wzroku i słuchu. Po latach niedogodności i zawiłości wreszcie udało się i Kamil rozpoczął leczenie w Światowym Centrum Słuchu.

Kamil urodził się jako skrajny wcześniak - silna wola życia pozwoliła mu przeżyć mimo wielu schorzeń. Widzi słabo i nie słyszy. Jedynym ratunkiem dla odzyskania zmysłu okazały implanty ślimakowe.

W akcję pomocy dla Kamila licznie włączyli się mieszkańcy ziemi chojnowskiej. Zbiórka prowadzona była m.in. podczas zlotu zabytkowych pojazdów organizowanego przez klub Oldtimer Chojnów w 2017 roku. Kilka miesięcy później na rzecz Kamila odbyła się charytatywna ekspedycja "Zukietty" o której informowaliśmy na łamach naszego portalu.

- Pamiętacie Kamila Wawrucha? Chłopca, który potrzebował implantów słuchu? Po latach niedogodności i zawiłości wreszcie udało się! Możemy zakomunikować, że Kamil przechodzi operację w Światowym Centrum Słuchu! - czytamy na profilu "Zukietty".

Kamil jest już po operacji i powoli dochodzi do siebie. Trzymamy kciuki.

Wiemy już, że podobnie jak w latach minionych, tak i tegoroczna ekspedycja Żukietty będzie miała swój cel charytatywny, który niedługo poznamy. Ekipa z czerwonego Żuka tym razem planuje dojechać do Stambułu. O kulisach wyprawy będziemy informować.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform