Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum arena PWSZ Legnica

"Bitwa na głosy" - drużyna z Łukaszem Sypieniem w składzie wciąż w grze! (video)

Author: admin
Creation date: 31 March 2012, 22:30 All comments: 1


"Bitwa na głosy" - drużyna z Łukaszem Sypieniem w składzie wciąż w grze! (video)

Drużyna Kamila Bednarka, w której śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień wciąż w grze o wygraną programu „Bitwa na głosy”. W tym tygodniu z dwójkowym programem pożegnała się ekipa Edyty Górniak.

Piąty odcinek „Bitwy na głosy” zaczął się od wykonania utworu „Nothing Else Matters” zespołu Metallica przez drużynę Janusza Panasewicza. Kolejny występ to lider poprzedniego odcinka – Ryszard Rynkowski z zespołem. Zaśpiewali oni kawałek „Tolerancja” Stanisława Sojki, który osobiście akompaniował drużynie.

Po drużynie z Elbląga przyszła pora na najbardziej wyczekiwany przez chojnowian występ – na scenie pojawiła się drużyna Kamila Bednarka z Łukaszem Sypieniem. Tym razem jak mogliśmy się spodziewać mieszkaniec naszego miasta nie dostał „solówki”, ujrzeć mogliśmy go śpiewającego w chórkach. Ekipa z Brzegu zaprezentowała przebój Marka Grechuty - „Nie dokazuj miła”.

Kolejny występ to Monika Kuszyńska z zespołem i piosenka „Forget You” Cee Cee Lo Green, tuż za nimi Edyta Górniak i jej zespół z utworem Bryana Adamsa „(Everything I Do) I Do It For You”. Ostatnia tego dnia na scenie zaprezentowała się ekipa Meza, wykonując piosenkę Rihanny „We Found Love”.

Po wszystkich „wykonach” usłyszeliśmy werdykt – po raz kolejny najwięcej głosów otrzymała drużyna Ryszarda Rynkowskiego, odpadła zaś ekipa Edyty Górniak.

Co tydzień odpada kolejna drużyna, z odcinka na odcinek coraz mniej osób śpiewa na scenie. Wysyłajmy jak najwięcej SMS-ów na drużynę Kamila Bednarka, nie pozwólmy, by Łukasz Sypień opuścił program!

Jak do 5. odcinka przygotowywała się drużyna Kamila Bednarka? (video):
Comments

Zepsuli cudowną piosenkę Marka Grechuty...
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform