Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 15 marzec 2019, 07:42 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

PRZEMYTNIK

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Kryminał wyreżyserowany przez Clinta Eastwooda, który wciela się też w główną rolę. Oprócz niego na ekranie zobaczymy także Bradleya Coopera oraz Taissę Farmigę. 90-letni mężczyzna zmagając się z poważnymi kłopotami finansowymi zatrudnia się do pracy jako kierowca. Nieświadomie staje się kurierem na usługach meksykańskiego kartelu narkotykowego. Interes się rozwija, a główny bohater zapomina o niedawnych problemach finansowych. Przychodzi jednak moment, w którym zdaje sobie sprawę z błędów, jakie popełnił w życiu, gdy zaniedbywał swoją rodzinę. Czy uda mu się naprawić relacje rodzinne zanim wpadnie w ręce policji lub egzekutorów kartelu? Po odpowiedź zapraszamy do kina.


MIRAI

sobota, godz. 14.00

niedziela, godz. 14.00

Animacja japońskiej produkcji dedykowana widzom w każdym wieku. Życie Kuna – wieloletniego jedynaka zmienia się o 180 stopni, gdy na świecie pojawia się młodsza siostrzyczka, która skupia na sobie większość uwagi rodziców. Czy mały bohater poradzi sobie z nową sytuacją? Pewnego dnia trafia do magicznego ogrodu, w którym poznaje starszą wersję siostry. Czy przekona go to do tego, że rodzeństwo to jednak skarb?


PLANETA SINGLI 3

sobota, godz. 16.00; 18.00

niedziela, godz. 16.00; 18.00

Kolejna odsłona polskiej komedii romantycznej w reżyserii Sama Akina oraz Michała Chacińskiego, która bije rekordy oglądalności. W rolach głównych wystąpią Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha. U ich boku pojawią się także Piotr Głowacki, Tomasz Karolak i Weronika Książkiewicz.

W tej części nadejdzie długo oczekiwany moment… ślubu Ani i Tomka. Wesele odbędzie się na wsi, w remizie. A jak to czasem bywa przy organizacji ślubów – miłość od awantury dzieli czasem bardzo cienka linia! Podczas seansu czeka nas mnóstwo emocji, wzruszeń, zaskakujących zwrotów akcji i zabawnych sytuacji. Wszystko jednak sprowadzi się do wniosku, że miłość w różnych okresach życia oznacza zupełnie coś innego.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.