Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Powiatowy Zespół Szkół przygotowuje się do siódmej edycji DEng dENG

Autor admin
Data utworzenia: 14 marzec 2019, 11:10 Wszystkich komentarzy: 0


Powiatowy Zespół Szkół przygotowuje się do siódmej edycji DEng dENG

20 marca aula Powiatowego Zespołu Szkół przy ulicy Anny i Juliusza Poźniaków gościć będzie VII edycję Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego i Języka Niemieckiego DEng dENG. Wydarzenie rokrocznie odbywa się pod patronatem Starosty Legnickiego.

Organizatorzy wydarzenia za cel stawiają sobie promowanie wśród uczniów znajomości języków obcych oraz chęci pogłębiania wiedzy z języka angielskiego i niemieckiego, doskonalenie umiejętności pozwalających podejmować samodzielną pracę z wykorzystaniem różnych źródeł informacji oraz stworzenie uczniom możliwości sprawdzenia się w rywalizacji z innymi uczniami.

Konkurs kierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Liczba uczestników została ograniczona do 70 osób; każdą szkołę reprezentować może maksymalnie 3 uczestników. Uczniowie będą musieli pochwalić się swoją wiedzą i umiejętnościami w zakresie zagadnień leksykalnych i gramatycznych.

W przerwie między konkursem a ogłoszeniem wyników zaplanowane zostały prezentacje językowe przygotowane przez studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy (język angielski) oraz konsultanta wydawnictwa Oxford (język niemiecki).

Początek konkursu o godzinie 9:00. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaplanowano po godzinie 12:15. Relacji i zdjęć z wydarzenia szukaj na chojnow.pl.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.