Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Podsumowanie poniedziałkowej akcji "Trzeźwy Poranek"

Autor admin
Data utworzenia: 12 marzec 2019, 15:00 Wszystkich komentarzy: 0


Podsumowanie poniedziałkowej akcji "Trzeźwy Poranek"

Drogówka podsumowała poniedziałkowe działania "Trzeźwy Poranek", które od wczesnych godzin porannych były prowadzone na terenie powiatu legnickiego. Mundurowi skontrolowali 1117 osób. Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 59-letniego mężczyznę, który prowadził mając w organizmie blisko promil alkoholu.

Poniedziałkowe działania pn. „Trzeźwy Poranek” miały na celu ujawnienie i wyeliminowanie z dróg nietrzeźwych użytkowników. Akcja trwała od wczesnych godzin porannych. W tym czasie policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierujących na terenie powiatu legnickiego. Przebadano łącznie 1117 użytkowników dróg. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ujawnili jednego kierującego po użyciu alkoholu oraz jednego kierującego w stanie nietrzeźwości.

- Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli drogowej o godzinie 6:40 przez policjantów z Komisariatu Policji w Chojnowie. Jadący pojazdem marki VW, 59-letni mężczyzna miał w organizmie blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu - informuje st. sierż. Anna Tersa.

O dalszym losie kierowcy zdecyduje sąd.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.