Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


"Usterka" z chojnowskim akcentem

Autor admin
Data utworzenia: 10 marzec 2019, 22:54 Wszystkich komentarzy: 0


"Usterka" z chojnowskim akcentem

11 marca na kanale TTV wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego sezonu "Usterki", popularnego programu, którego zasadą jest sprawdzenie rzetelności i umiejętności fachowców i firm zajmujących się sprawami remontowymi.

W poniedziałkowym odcinku zobaczyć będziemy mogli pochodzącą z Chojnowa Patrycję Adamek, która wcieli się w inspektora. Tematem odcinka będzie przyklejenie i pomalowanie szablonu na ścianie.

Początek emisji pierwszego odcinka o godzinie 18:05.

Przyklejenie i pomalowanie szablonu na ścianie wydaje się sprawą banalnie prostą. Tylko czy nasi fachowcy sobie z tym poradzą? A może zamiast zająć się tym banałem, to wolą udzielać życiowych rad Patrycji i Ezelowi - naszej wybuchowej parze inspektorów?

Kebab przygotowany fachowcom przez Ezela pewnie zapiekł naszych fachowców wyjątkowo ostro, ale to, co wykonali nasi fachowcy piecze nas do teraz :) Niestety jak zwykle w „Usterce" okaże się, że porady udzielane przez fachowców, są warte tyle samo, co ich praca.

Trudno fachowo ocenić ich pracę, ale na szczęście mamy od tego ekspertów, którzy w szczegółach wypowiedzą się na temat umiejętności naszych fachowców. Łukasz i Adam Milczowie to nowi eksperci "Usterki" - pomimo tego że są bliźniakami i od wielu lat pracują razem to ich opinie często się różnią.

Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego sezonu "Usterki". Tym razem nasza ekipa zadomowiła się w domu studenckim w Krakowie.

źródło: TTV

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.