Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
Zostań pracownikiem Lidla

Prawie 5 tys. złotych przekazaliśmy pokrzywdzonej w pożarze rodzinie z Witkowa!

Author: admin
Creation date: 30 March 2012, 15:24 All comments: 10


Prawie 5 tys. złotych przekazaliśmy pokrzywdzonej w pożarze rodzinie z Witkowa!

Zgodnie z informacjami jakie mieszkańcy Chojnowa znaleźć mogli na naszym Portalu oraz w innych miejscach w Internecie czy usłyszeć na wszystkich niedzielnych mszach świętych w Chojnowie i gminie Chojnów, czy poprzez komunikaty jakie wygłaszaliśmy przy pomocy megafonu jeżdżąc ulicami miasta 27 marca 2012 r. tuż przy Powiatowym Zespole Szkół na ul. Wojska Polskiego 16 odbyła się aukcja charytatywna, z której cały dochód przeznaczony był na rzecz pogorzelców z Witkowa.

Mimo słonecznej pogody i sporej jak na tak krótki czas akcji promocyjnej licytacja nie przyciągnęła wielu zainteresowanych. Nie będziemy w tym miejscu dociekać dlaczego tak się stało, tylko podziękujemy tym, którzy poświęcili swój cenny czas i stawili się na tyłach popularnej „109-tki”. Już na wstępie możemy napisać, że było warto. Zebraliśmy prawie 5 tys. złotych, które przekazaliśmy rodzinie poszkodowanej w pożarze. Nie obeszło się bez wzruszeń, emocji. Jesteśmy dumni, że mogliśmy zorganizować tę akcję, z dumą prezentujemy również zdjęcia, na których uwieczniliśmy te szczególne momenty gdy Ludzie dobrego serca chcieli wesprzeć poszkodowanych. Jeszcze raz dziękujemy, w imieniu swoim, Powiatowego Zespołu Szkół, ale przede wszystkim rodziny, dla której licytacja się odbyła.Licytacja dzięki pomocy Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie przy ul. Wojska Polskiego 16 od strony organizacyjnej dopięta była na ostatni guzik. W akcję zaangażowali się uczniowie szkoły, którzy z puszkami wyruszyli „w miasto” w poszukiwaniu darczyńców, pomogli nam z ogłoszeniami, zadbali o oprawę muzyczną spotkania oraz z chęcią angażowali się w całe przedsięwzięcie. Dziękujemy!

Ekipa Quad-Cross Chojnów ubarwiła wtorkowe popołudnie odwiedzając teren szkoły na swoich „mechanicznych potworach” i mimo niedogodnego dla wielu członków klubu terminu zebrali się w prawie pełnym składzie i dzielnie walczyli w wielu licytacjach. Dziękujemy!

Wszyscy przybyli na wtorkową licytację wykazali się ogromnym sercem, chcielibyśmy podziękować każdemu z osobna oraz wszystkim razem. To jest Wasza zasługa, że poszkodowana w pożarze rodzina z Witkowa otrzymała wsparcie finansowe w wysokości niecałych 5 tys. złotych. Jesteście Wielcy!Dziś w godzinach południowych wybraliśmy się razem z wicedyrektorem Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie – Mariuszem Kowalczykiem oraz Kingą Michalską – reprezentantką grupy uczniów szkoły zaangażowanych w akcję do Witkowa, aby przekazać poszkodowanej rodzinie zgromadzone pieniądze. Mamy nadzieję, że dzięki pomocy mieszkańców Chojnowa i okolic, którzy wzięli udział w licytacji choć na chwilę wywołaliśmy uśmiech na twarzach pogorzelców.

Rodzinie z Witkowa życzymy powodzenia, by wszelkie zło jakie Ich spotkało odeszło jak najszybciej w zapomnienie. Umówiliśmy się również, że po remoncie domu w Witkowie spotkamy się by świętować początek drogi do lepszych czasów.Portal CHOJNÓW.PL, Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie oraz rodzina z Witkowa dziękują:

 • Quad-Cross Chojnów
 • PHU Jan Wengrzyn
 • AUTO-HANDEL Krzysztof Federowicz
 • P.P.U.H. Jan Kryszczuk
 • Piekarnia-Kupczyk Sp. J.
 • BIG FORM Sp. z o.o.
 • PPU Unifot
 • Oriflame Chojnów
 • Basen Miejski w Chojnowie
 • Klarys
 • Komerc Sp. z o.o
 • Gimnazjum nr 2 w Chojnowie
 • Piotr Seheniewicz - trener młodzików KS Chojnowianka
 • Rafał Wyciszkiewicz
 • Sklep "Maciuś"
 • Sklep Sportowy, Rynek
 • Sklep Papierniczy, Rynek

oraz wszystkim, którzy wzięli udział w licytacji.Comments

Brawo za taka akcje. cieszy fakt ze udalo sie zebrac tyle gotowki.
report comment
Naprawdę sie wzruszyłem, że taka wspaniała akcja i sie powiodła. Gratulacje dla organizatorów. BRAWO!!!To jest coś!!!
report comment
BRAWO!!! Dobrze, że znalazł się ktoś kto zainicjował taką akcję. Gratulacje dla portalu chojnow.pl i dla Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie
report comment
Również popieram, oby więcej takich inicjatyw!!!
report comment
Serkiesa nie bylo na licytacji.Tam nagrod nie wrecza się,ale trzeba dać.Janka nie widać!!
report comment
Super akcja. Heniek masz rację tam nic się nie wręczało...i przedstawicieli władz brak.
report comment
Spoko.Jak by był jakiś ;;czarny;; to by był.
report comment
Przykre to, że nikt z władz się nie pokwapił. Szkoda, ale cała inicjatywa super.
report comment
Jakby biskup przyjechał ,to pół budżetu jasku by dał i licytował.Sam od siebie ze swoich by nie dał,ale publicznych tak.Widziliście jaska kiedys na orkiestrze swiątecznej pomocy czy innej akcji charytatywnwej?.Bo ja nigdy!!Węża w kieszeni ma!!!!!!
report comment
Nie było mnie i nie wiedziałem o tej akcji. Musze pogratulować! Dobrze byłoby może jakiś festyn zrobić jak będzie ładna pogoda bliżej lata i połączyć z aukcją, żeby nie zapomnieć o tych ludziach. Trudna sprawa, ale pogoda tez ważna jest. Pozdrawiam portal i 109-tkę
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.