Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 28 luty 2019, 23:00 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

KOBIETY MAFII 2

piątek, godz. 17.00; 19.30

sobota, godz. 17.00; 19.30

niedziela, godz. 17.00; 19.30

Nowe dzieło Patryka Vegi. W rolach głównych zobaczymy znane z poprzedniej części Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską i Katarzynę Warnke.

Gang prowadzony przez Niani – główną bohaterkę – przejmuje władzę w stolicy i rozpoczyna przygotowania do największej akcji przemytniczej w kraju – sprowadzenia z Kolumbii tony kokainy. Podczas transportu towar znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a kartel żąda krwawych wyjaśnień. Do akcji wkracza kolejna niebezpieczna kobieta – Aida, która sprzymierza się w swoich działaniach z lokalnym przemytnikiem, który usiłuje wzmocnić swoją pozycję w przestępczej społeczności.

Z więzienia wychodzi Spuchnięta Anka, która nagle i niespodziewanie staje się celebrytką ogólnopolskich mediów.

Tymczasem Siekiera przeżywa w Maroko burzliwy romans z bojownikiem państwa islamskiego. Mężczyzna ginie w akcji z rąk komandosów GROM-u, a Siekiera wraca do Polski żądna zemsty.

MIA I BIAŁY LEW

sobota, godz. 13.00; 15.00

niedziela, godz. 13.00; 15.00

Poruszający film familijny francuskiej produkcji. Główną bohaterką jest Mia – 10-latka z Londynu, której rodzice pewnego dnia postanawiają przenieść się do Afryki. W tym momencie życie dziewczynki diametralnie się odmienia, przeradzając w piękną przygodę. Na miejscu Mia nawiązuje wyjątkową i niecodzienną przyjaźń z białym lwiątkiem o imieniu Charlie. Gdy ten dorasta, ojciec Mii podejmuje dramatyczną decyzję o rozdzieleniu ich przyjaźni. Oboje nie chcą do tego dopuścić, więc uciekają w nieznane w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Tak rozpoczyna się nowy rozdział w ich życiu oraz niesamowita przygoda.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform