Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Kolejna wygrana Łukasza Niemczyka w Mistrzostwach Polski!!!

Autor Maciek
Data utworzenia: 30 marzec 2012, 12:26 Wszystkich komentarzy: 6


Kolejna wygrana Łukasza Niemczyka w Mistrzostwach Polski!!!

W dniu dzisiejszym Łukasz Niemczyk stoczył drugi pojedynek w Mistrzostwach Polski Juniorów. Przeciwnikiem naszego reprezentanta okazał się Trochmiak Patryk z klubu Kaczor Box team Wałbrzych.

Oto krótka relacja z pojedynku.

Runda pierwsza: Łukasz zdecydowanie ruszył do ataku, wykonał kilka znakomitych uników i jednocześnie pięknie kontrował. Patryk zadał kilka celnych ciosów. Łukasz znakomicie pracował na nogach wyprowadzając proste ciosy. Wynik 5:2 dla chojnowianina.

Runda II: Znakomite lewe proste Łukasza i mocna wymiana ciosów przy linach. Trochmimiak próbuje ciągłego ataku, jednak Łukasz znakomicie pracuje na nogach. Równa wymiana ciosów i klincz. Łukasz ponownie celnie trafia lewymi prostymi. Trochmiak nieustannie atakuje trafiając prawym sierpowym, jednak końcówka rundy dla Łukasza. Wynik 10:7 dla zawodnika Champion Powiat Legnicki.

Runda III: Łukasz wyszedł na ring w pełni skoncentrowany. Trochimiak rozpoczął chaotyczne ataki, nasz zawodnik natomiast kontrował bezbłędnie. Końcówka rundy była bardzo wyrównana obaj zawodnicy dążyli do zadania jak największej liczby ciosów. W ostatnich sekundach rundy inicjatywę przejął Łukasz wyprowadzająć celne i pewne ciosy.

Wynik końcowy: Zwycięstwo 16:9 dla Łukasza Niemczyka – serdeczne gratulacje!!!


Czekamy na kolejne walki tym razem już o medale!!!Komentarze

pogratulować tylko się cieszyć, że Chojnów ma tyle uzdolnionej młodzieży
zgłoś komentarz
Nareszcie widać Chojnów na arenie krajowej jak za dawnych dobrych lat.
zgłoś komentarz
Nie chojnów tylko powiat legnicki.Porażka burmistrza naszego,że chlopaków nie wspomógł na tyle,by walczyli pod szyldem chojnowa!!!!
zgłoś komentarz
Popieram heniu, to jakaś kpina żeby nasz miejscowy chłopak reprezentował powiat. Prócz bokserów kto nas reprezentuje w kraju??? wszystko dzieje się na arenie między szkolnej i to bez szału:(
zgłoś komentarz
Ministranci coś wygrali ostatnio,janek dawaj puchar!!!!
zgłoś komentarz
To skandal,żeby jako jedni z nielicznych,po kolarzach,odnosili sukcesy i miasto nie dbało o ich promocję,przez co i swoją.Ale Janek tylko piłkę kocha.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform