Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Dzień Kobiet w Galerii Piastów

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 27 luty 2019, 17:40


Dzień Kobiet w Galerii Piastów

Już 8 marca zapraszamy wszystkie Panie do Galerii Piastów na obchody Dnia Kobiet. W planach 2. edycja uwielbianego przez klientki Studia Zapachu, muzyczny recital, słodkie upominki i inauguracja nagrody: Przyjaciel Galerii Piastów.

Jeszcze więcej zapachów. Jeszcze więcej perfum. 2. edycja Studia Zapachu w Galerii Piastów da wszystkim klientkom możliwość stworzenia własnej unikalnej kompozycji zapachowej.

Nasze konsultantki opowiedzą jak powstają perfumy, czym kierować się przy doborze poszczególnych składników, a na samym końcu zamkną unikalny, stworzony przez każdą z Pań zapach w fiolce.

Studio Zapachu, dostępne dla wszystkich od godziny 12:00 do 18:00 to okazja, by zobaczyć od środka cały etap produkcji perfum, a także stworzenia ich osobiście. Fiolka to także wyjątkowa pamiątka po wydarzeniu, którą można zabrać do domu i używać przy specjalnych okazjach.

O godzinie 15:00 na scenie pojawi się zespół akordeonowy Ojciec i Synowie, a o godzinie 17:00 rozpocznie się uroczystość wręczenia nagrody: Przyjaciel Galerii Piastów, którego finałem będzie recital znanego i docenianego artysty - Tadeusza Olchowskiego.

Ponadto od godziny 12:00 każda z Pań, za zakupy dokonane w Galerii Piastów, otrzyma słodki upominek przygotowany przez kawiarnię CHOICE.

Partnerem akcji jest Totalizator Sportowy, który na ten dzień przygotował również kilka niespodzianek.

Zapraszamy


Sklep Bigform