Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Tłustoczwartkowy konkurs portalu chojnow.pl i Piekarni Kupczyk [WYNIKI]

Autor admin
Data utworzenia: 27 luty 2019, 13:56 Wszystkich komentarzy: 0


Tłustoczwartkowy konkurs portalu chojnow.pl i Piekarni Kupczyk [WYNIKI]

Już jutro tłusty czwartek - w dniu tym tradycyjnie objadać będziemy się pączkami i faworkami. Z uwagi na to, że mieszkańcy Chojnowa uwielbiają słodkości - o czym świadczą nasze coroczne akcje na chojnowskim Rynku - przygotowaliśmy wraz z Piekarnią Kupczyk konkurs, w którym do wygrania będą paczki z 10 pączkami.

By zdobyć szansę na nagrodę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

Czy tłusty czwartek jest świętem ruchomym?

Spośród wszystkich nadesłanych poprawnych odpowiedzi, wybierzemy 5 osób, które odbiorą pączki w Piekarni Kupczyk przy ulicy Lubińskiej 1. Na Wasze odpowiedzi czekamy pod konkursowym postem na naszym facebookowym profilu do 28 lutego, do godziny 12:00.

Wyniki konkursu

Zakończyliśmy właśnie nasz tłustoczwartkowy konkurs, w którym do wygrania były pączki! Otrzymaliśmy od Was ponad 170 odpowiedzi!

Spośród wszystkich poprawnych wybraliśmy pięć. Ich autorzy to: Mateusz Motyka, Wiesława Marsula, Agnieszka Gruchot, Przemysław Żanko i Teresa Szurmak.

Gratulujemy wygranej. Po odbiór nagrody prosimy zgłosić się dzisiaj w Piekarni Kupczyk przy ulicy Lubińskiej 1. Prosimy o zabranie ze sobą jakiegoś dokumentu tożsamości celem weryfikacji i powołanie się na nasz konkurs. Życzymy smacznego.


Tłusty czwartek to jedno z ulubionych świąt mieszkańców Polski i katolickiej części Niemiec. Dziś symbolem tego dnia są faworki i pączki ze słodkim nadzieniem. Warto jednak zaznaczyć, że dawniej objadano się w ten dzień pączkami nadziewanymi słoniną, boczkiem i mięsem, które obficie zapijano wódką. Według jednego z przesądów, jeśli ktoś w tłusty czwartek nie zje ani jednego pączka – w dalszym życiu nie będzie mu się wiodło - dlatego też z troski o mieszkańców naszego miasta wielokrotnie wraz z chojnowskimi piekarniami organizowaliśmy rozdawanie słodkości na ulicach naszego miasta.Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform