Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English


Mieszkanki ziemi chojnowskiej walczą o tytuł kobiecej twarzy Dolnego Śląska

Autor admin
Data utworzenia: 24 luty 2019, 19:14 Wszystkich komentarzy: 0


Mieszkanki ziemi chojnowskiej walczą o tytuł kobiecej twarzy Dolnego Śląska

Trwa plebiscyt "Kobieca Twarz Dolnego Śląska 2019" organizowany pod egidą Gazety Wrocławskiej. Wśród osób, na które możemy zagłosować znalazły się mieszkanki Chojnowa i gminy Chojnów.

Plebiscyt polega na wyłonieniu w drodze głosowania, osobno w kategoriach Córka, Matka, Kobieta Dojrzała i Seniorka, dziesięciu finalistek, które zdobędą nagrody i wezmą udział w castingu do kampanii reklamowej Kobieca twarz Dolnego Śląska 2019.

- Promocja twarzy z Dolnego Śląska to jeden z elementów naszej akcji. Zdjęcia wszystkich uczestniczek akcji opublikujemy w gazecie i w galerii w naszym serwisie. O akcji poinformujemy agencje aktorskie z całej Polski zachęcając do współpracy z paniami z naszego regionu - informują organizatorzy.

Na 10 laureatek w każdej kategorii pokoleniowej czekają cenne nagrody. Do wygrania m.in. pobyty w SPA, profesjonalne sesje fotograficzne, bilety na koncerty, bony podarunkowe, zegarki.

Wśród zgłoszonych kobiet znalazły się mieszkanki ziemi chojnowskiej, na które głosować możemy do 4 marca. Na chwilę obecną najlepszym wynikiem pochwalić może się mieszkanka Chojnowa Daria Drejws, która otrzymała 195 głosów i zajmuje 4. miejsce na około 100 dziewczyn w kategorii "Córki". Zachęcamy do wspierania Pań z naszego regionu.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.