Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Vanesa Harbek w chojnowskim Domu Kultury

Author: admin
Creation date: 20 February 2019, 11:39 All comments: 0


Vanesa Harbek w chojnowskim Domu Kultury

Vanesa Harbek - pochodząca z Argentyny gitarzystka, wokalistka i trębaczka wystąpi w marcu w chojnowskim Domu Kultury. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zespół Vanesy Harbek wykonuje muzykę z pogranicza bluesa, jazzu, rocka i soulu. Artystka czerpie z tradycji południowoamerykańskiej i karaibskiej. Na swoim koncie ma występy z takimi artystkami jak: Igor Prado, Decio Caetano, Big Gilson, David Tanganelli, Omar Coleman, Sugar Blue, Dave Riley, Linsey Alexander y Vino Louden, Antonio Vergara, Kenny Blues Boss Wayne, Marcos Coll, Daryl Taylor, Rico MacClarrin czy Vargas Blues Band.

Wokalistka wystąpiła niedawno wraz zespołem w Legnicy - jej koncert był supportowany przez chojnowską grupę Plug'n'Blues. Jak informuje MOKSiR - Vanesa przyjedzie do Chojnowa z innym muzycznym projektem - zaprezentuje te bardzo, i te mniej znane tanga.

Koncert w sali widowiskowej Domu Kultury odbędzie się 10 marca. Początek wydarzenia o godzinie 18:00. Wstęp wolny - wcześniej należy zaopatrzyć się w wejściówkę (ważną dla 2 osób) do odbioru w DK.Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform