Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Czy koszulki moro wciąż są w modzie?

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 13 luty 2019, 15:02 Wszystkich komentarzy: 0


Czy koszulki moro wciąż są w modzie?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób powstała moda na moro? Czy był to efekt zamiłowania do mundurów i odzieży, którą zakładali na siebie komandosi? Być może dużo w tym prawdy, jednak początki tego stylu nie należały do.. najłatwiejszych. Powstało przekonanie, że ten wzór to kicz, dlatego był on respektowany tylko na ciele komandosów, a mężczyźni czy kobiety, którzy wybierali moro na koszulki czy spodnie - no cóż, nie było to na topie. Jednak wszystko się zmieniło!

Moda, która wywraca się do góry nogami

Trzeba przyznać, że moda lubi płatać figle, tak też było w przypadku tego wzoru. Choć początkowo nie zachwycał i raczej był obiektem negatywnych komentarzy, to wielcy projektanci zaczęli go wprowadzać do swoich kolekcji. Jak możesz sobie tylko wyobrazić, wystarczył zaledwie jeden spacer modelki po wybiegu, aby koszulki moro, spodnie i ogólnie dodatki z tym wzorem sprzedawały się w rekordowym nakładzie!

Tak też jest do dzisiaj i zauważyli to twórcy ze sklepuhttps://www.tulzo.com/moro. Wprowadzili oni wzór na swoje produkty, wraz z ciekawymi nadrukami. Efekt jest taki, że mamy ogromny wybór w ciekawych T-shirtach i bluzkach, w których moro jest tylko dodatkiem (na przykład na rękawach) lub obejmują cały materiał ubrania.

Czy moda na moro będzie ponadczasowa?

Zdarza się tak, że jeden wzór materiału otrzymuje miano ponadczasowego. Stało się tak z legendarną już kratką jednego z domów mody, czy i moro to też czeka? Warto tutaj spojrzeć na inny, znany nam wzór - panterkę. Powraca ona do świata designu i mody niczym bumerang, w coraz ciekawszych wydaniach. Początkowo w oryginalnym kolorze, jednak nieco się znudził i znużył, teraz ubrania też mają wzory zwierzęce, ale w różnorodnych kolorach. Naszym zdaniem, moro będzie dokładnie takie samo - co już można zauważyć. Wzór, który wcześniej kojarzył się ze wszystkimi barwami zieleni, obecnie jest miksem różnych kolorów, sprawiając, że stał się on dostępniejszy dla większego grona ludzi.

W końcu nie każdy dobrze wygląda w zieleni, ale w niebieskim, różu czy żółtym? Grono zainteresowanych wzorem moro się powiększa, dlatego będzie on jeszcze bardzo długo w modzie!


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.