Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

"Galeria Szyfrów" - pierwsza taka impreza w Legnicy

Author: Partnerstwo
Creation date: 08 February 2019, 13:24


"Galeria Szyfrów" - pierwsza taka impreza w Legnicy

Miasto zostaje opanowane przez strasznego wirusa, a jedynym bezpiecznym miejscem jest Galeria Piastów. Tuż po północy trafiasz tam wraz ze znajomymi. To czy nasza cywilizacja przetrwa zależy może właśnie od was...

"Galeria Szyfrów" to połączenie popularnych gier miejskich ze zmaganiami, które znacie m.in. z pokojów zagadek znajdujących się w Galerii Piastów. Zabawa będzie trwała do ok. 4 godzin i odbywać się będzie na terenie Galerii Piastów.

Atrakcji na pewno nie zabraknie. Pierwszą będzie możliwość wejścia do Galerii Piastów w nocy, zabawa bowiem rozpocznie się tuż po północy. Na terenie całego obiektu rozsiane będą zagadki, których rozwiązanie pozwoli uzyskać ostateczny kod dający zwycięstwo - wyjaśnia Jarosław Szapował, właściciel Składnicy Szyfrów. – Do ich rozwiązania nie będzie potrzebna żadna wiedza, będzie liczyła się spostrzegawczość i umiejętność logicznego myślenia - dodaje.

Na najlepszych będą czekały atrakcyjne nagrody. Na wszystkich - spora dawka adrenaliny i wspaniała zabawa.

Jaki będzie motyw przewodni zabawy? Legnica zostaje opanowana przez strasznego wirusa, który zamienia spokojnych dotąd mieszkańców w zombie. Jedynym bezpiecznym miejscem jest Galeria Piastów, ale czy na pewno...

- Do zabawy zapraszamy wszystkie osoby powyżej 16 roku życia. W każdej grupie powinna być osoba dorosła - dodaje Jarosław Szapował. - W czasie zabawy nad bezpieczeństwem graczy będzie czuwał cały sztab ludzi moderujących grę - dodaje Jarosław Szapował.

Impreza rozpocznie się punktualnie minutę po północy w nocy z 6 na 7 kwietnia. Liczba drużyn jest ograniczona, a chętni muszą się wcześniej zarejestrować. Każda z drużyn otrzyma tzw. pakiet startowy w którym będą znajdowały się niezbędne materiały. Szczegóły na stronie www.galeriaszyfrow.pl oraz na profilu Galeria Szyfrów na facebooku.