Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Portal chojnow.pl - miejsce na Twoją reklamę! [KONKURS]

Author: admin
Creation date: 12 February 2019, 11:31


Portal chojnow.pl - miejsce na Twoją reklamę! [KONKURS]

Chcesz dotrzeć do klientów z Chojnowa i okolic jednak zwykłe ogłoszenia nie przynoszą skutku? Chcemy Ci pomóc! Kliknij i poznaj ofertę reklam na portalu chojnow.pl.

Zapraszamy firmy i instytucje zainteresowane dotarciem z informacją i ofertą do mieszkańców z regionu miasta i gminy Chojnów! Polecamy zamówienie publikacji artykułu sponsorowanego, emisji reklamy lub wpisu do Bazy Firm!

Banery, czyli grafiki zajmujące powierzchnię reklamową, mogą być statyczne bądź dynamiczne (animowane). Klikając na poszczególny baner użytkownik - zgodnie z życzeniem klienta - na np. stronę internetową firmy, profil na facebooku bądź wizytówkę otwieraną w nowej zakładce na stronie portalu.

Inną doskonałą formą reklamy, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością są artykuły sponsorowane, na które nasi czytelnicy mogą natknąć się przeglądając aktualne wydarzenia oraz przeglądając nasz profil na Facebooku.

Na życzenie klienta możemy opracować artykuł wraz z realizacją zdjęć. Sam artykuł może być także połączony z konkursem, co pozytywnie wpływa na liczbę odsłon. Oferujemy również możliwość wyłączenia komentarzy pod sponsorowanymi treściami.


Zobacz przykładowe artykuły sponsorowane:

oferta, praca, relacja z otwarcia, zapowiedź imprezy, konkurs, urodziny...

Do lokalnych przedsiębiorców kierujemy miejsce na reklamę w Bazie Firm, której dużą zaletą jest wysokie pozycjonowanie profilu w wyszukiwarkach. Podstawowy profil firmy na który składają się nazwa, adres oraz lokalizacja na mapie jest bezpłatny! Za dopłatą oferujemy również przedstawienie pełnej oferty firmy, załącznika z reklamą oraz przekierowanie na stronę internetową czy profil w portalu społecznościowym. Ponadto płatne profile są przez nas promowane na stronie głównej portalu.


Oferujemy Państwu szeroki zasięg reklamowy - rocznie odnotowujemy ponad 2 miliony odsłon. Ponadto nasz profil facebookowy jest śledzony przez ponad 5 400 użytkowników, z czego znaczną większość stanowią mieszkańcy ziemi chojnowskiej.

Oferujemy

SZEROKI ZASIĘG REKLAMOWY:

PONAD 5 400 POLUBIEŃ NA FACEBOOKU

OKOŁO 200000 UŻYTKOWNIKÓW PORTALU ROCZNIE (źródło: Google Analytics)

PONAD 2000000 ODSŁON ROCZNIE (źródło: Google Analytics)

SERWIS PROMUJEMY W SOCIAL MEDIA

Nie zwlekaj - zareklamuj się w regionie!

ZOBACZ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ I CENNIK
KONKURS

Znasz jakąś osobę lub lokalną firmę, która mogłaby zareklamować się na naszym portalu?

Oznacz ją w komentarzu pod konkursowym postem na naszym facebookowym profilu. Spośród wszystkich oznaczonych osób lub firm wybierzemy jedną, która za darmo otrzyma możliwość publikacji artykułu o charakterze reklamowym!

Pisząc komentarz zdobywasz również szansę na drobny upominek!

Na komentarze czekamy do 12 lutego 2019 roku (do godziny 12:00)

WYNIKI KONKURSU

Czas na ogłoszenie wyników naszego konkursu, w którym do wygrania był drobny upominek oraz artykuł reklamowy, który zostanie opublikowany na łamach naszego portalu.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane propozycje. Tym razem główna nagroda powędruje do pani Izy Sokołowskiej i firmy Dawkor. Musimy przyznać, że tej branży jeszcze nie reklamowaliśmy - co też zachęciło nas do właśnie takiego wyboru.