Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Chojnowskie dzieci wprowadzą piłkarzy Zagłębia Lubin na murawę!!!

Author: Maciek
Creation date: 28 March 2012, 12:50 All comments: 3


Chojnowskie dzieci wprowadzą piłkarzy Zagłębia Lubin na murawę!!!
Drugiego kwietnia b.r po raz kolejny dzieci z grupy młodzik wraz z trenerem Piotrem Seheniewiczem udadzą się do Lubina, by zobaczyć mecz ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Jagiellonią Białystok.Tym razem nie będą one zwykłymi kibicami oglądającymi mecz z wysokości trybun.

Nasi chłopcy będą mogli zobaczyć jak wyglądają przygotowania do meczu od strony szatni tuż przed jego rozpoczęciem. Punktem kulminacyjnym będzie wyjście na środek boiska za rękę z piłkarzami Zagłębia w świetle kamer telewizji oraz niesamowitego dopingu.

Fotorelację z całego wydarzenia zaprezentujemy zaraz po meczu. Dzięki uprzejmości władz Zagłębia Lubin udało nam się uzyskać zgodę na wykonanie zdjęć bezpośrednio przy murawie boiska.Comments

Świetnie, niech maluchy zobaczą jak wygląda sport - piłka nożna inaczej - od strony szatni i nie tylko. Samo wejście z piłkarzami za rękę - super. Ciekawa inicjatywa, jak się domyślam trenera p. Seheniewicza. Brawo!!!
report comment
Brawo p. Piotrze. Na pewno dzieciaki będą miały niezłą frajdę. Wyjście z piłkarzami za rękę, oglądanie meczu. Podoba mi się akcja.
report comment
Jak najbardziej popieram inicjatywę. Bardzo dobry pomysł. Takie działania na pewno zmotywują dzieciaki do jeszcze cięższej pracy.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform