Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 31 styczeń 2019, 20:17 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend.

RALPH DEMOLKA W INTERNECIE

piątek, godz. 12.30

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Komediowy film animowany przeznaczony dla małych i dużych widzów. Akcja filmu rozgrywa się w świecie Internetu. Tytułowy Ralph to czarny charakter z popularnej gry wideo, który za wszelką cenę chce ocalić starą grę. Wraz z przyjaciółką wyrusza w niesamowitą podróż po nowej technologii. Na drodze spotykają światowe sławy Internetu oraz… księżniczki Disneya! Czy sieć internetowa przetrwa wizytę Ralpha Demolki? Po odpowiedź zapraszamy do kina!

KARTOTEKA 64

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Thriller z elementami kryminału w reżyserii Christoffera Boe. Akcja filmu rozgrywa się w Kopengadze, gdzie robotnicy podczas remontowania starej kamienicy dokonują makabrycznego odkrycia – w jednym z mieszkań w ukrytym pomieszczeniu znajdują trzy zmumifikowane ciała. Kartoteka 64 to studium o tym, że walka z demonami z przeszłości zawsze okazuje się najtrudniejsza, a w chwilach, w których zło wyciąga po bohaterów swoje macki, szczera przyjaźń nabiera szczególnej wartości.

ARKTYKA

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Film z pogranicza thrillera i dramatu w reżyserii Joe Penna, wyprodukowany w Islandii. Fabuła skupia się na historii pilota, który podróżował samotnie, a jego samolot się rozbił. Mężczyzna cudem przeżył katastrofę, a teraz w środku arktycznej tundry będzie szukał pomocy, w nadziei na ocalenie życia. Historia trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty i ukazuje bezgraniczną walkę o przetrwanie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform