Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Nowa płyta Polish Fiction już w sprzedaży

Autor admin
Data utworzenia: 30 styczeń 2019, 13:32 Wszystkich komentarzy: 0


Nowa płyta Polish Fiction już w sprzedaży

W serwisie YouTube zaprezentowany został pierwszy utwór promujący najnowszy album chojnowskiej grupy Polish Fiction. Płyta miała już premierę w radiu ProRock i w Punkowym Radiu Underground.

Członkowie Polish Fiction swoją twórczość określają jako buntowniczą energię połączoną z piętnastoletnim doświadczeniem - Grają nocna muzykę z prostym przekazem, a w tekstach nie biorą jeńców. Irokezy w górę i pod scenę.

Zespół został założony w 2003 roku w Chojnowie. W jej repertuarze oprócz muzki punk rockowej znaleźć możemy również elementy reggae, nowej fali i hard rocka. W skład zespołu wchodzą: Darek Czarnecki - wokal i gitara, Zdzisław Teklik - gitara, Mateusz Sieniek - perkusja i wokal oraz Balti czyli Łukasz Małota - bass i wokal.


Stan Umysłu to druga płyta Polish Fiction. Znajdzie się na niej 10 utworów zarejestrowanych w studiu oraz 2 utwory wykonane na żywo podczas festiwalu Izerbejdżan PUNK EKO FEST.

Nową płytę zakupić można za pośrednictwem serwisów interentowych: punkshop.pl, Empik, Bonito, Aros oraz inbook.pl. Wkróce album dostępny będzie także na stronie księgarni merlin.pl.

Utwory z płyty usłyszeć będzie mógł każdy z nas na żywo, podczas koncertu w chojnowskiej Jubilatce, który odbędzie się 23 lutego. Wkrótce więcej informacji.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.