Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Chojnowskie dzieci wprowadzą piłkarzy Zagłębia Lubin na murawę!!!

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 marzec 2012, 12:50 Wszystkich komentarzy: 3


Chojnowskie dzieci wprowadzą piłkarzy Zagłębia Lubin na murawę!!!
Drugiego kwietnia b.r po raz kolejny dzieci z grupy młodzik wraz z trenerem Piotrem Seheniewiczem udadzą się do Lubina, by zobaczyć mecz ekstraklasy pomiędzy Zagłębiem Lubin, a Jagiellonią Białystok.Tym razem nie będą one zwykłymi kibicami oglądającymi mecz z wysokości trybun.

Nasi chłopcy będą mogli zobaczyć jak wyglądają przygotowania do meczu od strony szatni tuż przed jego rozpoczęciem. Punktem kulminacyjnym będzie wyjście na środek boiska za rękę z piłkarzami Zagłębia w świetle kamer telewizji oraz niesamowitego dopingu.

Fotorelację z całego wydarzenia zaprezentujemy zaraz po meczu. Dzięki uprzejmości władz Zagłębia Lubin udało nam się uzyskać zgodę na wykonanie zdjęć bezpośrednio przy murawie boiska.Komentarze

Świetnie, niech maluchy zobaczą jak wygląda sport - piłka nożna inaczej - od strony szatni i nie tylko. Samo wejście z piłkarzami za rękę - super. Ciekawa inicjatywa, jak się domyślam trenera p. Seheniewicza. Brawo!!!
zgłoś komentarz
Brawo p. Piotrze. Na pewno dzieciaki będą miały niezłą frajdę. Wyjście z piłkarzami za rękę, oglądanie meczu. Podoba mi się akcja.
zgłoś komentarz
Jak najbardziej popieram inicjatywę. Bardzo dobry pomysł. Takie działania na pewno zmotywują dzieciaki do jeszcze cięższej pracy.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.