Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Spotkania edukacyjne z dzielnicowymi KP Chojnów

Author: admin
Creation date: 28 March 2012, 09:46 All comments: 4


Spotkania edukacyjne z dzielnicowymi KP Chojnów

Wczoraj, tj. 27 marca 2012 r. w Punkcie Przedszkolnym „Biedroneczki” odbyło się spotkanie dzielnicowych KP Chojnów z przedszkolakami. Celem spotkania było uświadomienie maluchów o zagrożeniach jakie czyhają na nich na drodze.

Dzielnicowi z KP Chojnów przybyli do Gołaczowa na zaproszenie właścicieli Punktu Przedszkolnego. Dzieci były zachwycone panami w policyjnych mundurach, w końcu wielu z nich marzy o tym by kiedyś takowy przywdziać i zostać stróżem prawa.

Przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem słuchały rad policjantów, którzy bez problemu nawiązali wspaniały kontakt z dziećmi. Pomocne okazały się również materiały edukacyjne, które policjanci z KP Chojnów rozdali dzieciom. Każdy chciał należeć do Klubu Pancernika, który „Klika w fotelikach”!Policjanci z KP Chojnów wraz ze strażakami OSP Miłkowice gościli wczoraj również w Gimnazjum w Miłkowicach. W spotkaniu uczestniczył dodatkowo Wójt Gminy Miłkowice. Prowadzone rozmowy dotyczyły aktualnego tematu - pożarów, podpaleń i wypalania traw.Comments

Ten gruby policjant ,jak mu tam Kilkus chyba ? jeśli się mylę proszę mnie poprawić.
Powiedzcie jak on zdaje testy sprawnościowe ,bo chyba takie są w Policji okresowo i nie chodzi mi tu wcale i ilość wypitej wódki w pracy ?
report comment
A tych, co siedzą na przykład za biurkiem, testy też dotyczą? Pytam, bo nie wiem :) Psymon, pozory mylą, a nóż widelec, wspomniany Pan daje sobie radę, nie przekreślajmy go :)
report comment
Wiesz policja jest utrzymywana z naszych podatków ,chciałabyś aby twoje życie zależało od jego kondycji fizycznej .Też się na tym nie znam ale wiem że coś takiego jest okresowe badania sprawnościowe .
report comment
Dobrze, że policja spotyka się z dziećmi. Ja jak chodziłem do przedszkola i szkoły to policja była tylko postrachem i kojarzyła się z nyską i białą pałką. Spotkania z policją i strażą pomagają dzieciom przezwyciężyć strach w momentach gdy dziecko musi się spotkać z tymi służbami w mniej miłych sytuacjach.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.