Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

O godzinie 17:00 początek żałoby narodowej. Wojewoda ogłosił trening systemu ostrzegania

Autor admin
Data utworzenia: 18 styczeń 2019, 13:41 Wszystkich komentarzy: 4


O godzinie 17:00 początek żałoby narodowej. Wojewoda ogłosił trening systemu ostrzegania

Zgodnie z decyzją prezydenta Andrzeja Dudy, od godziny 17:00 na terenie całego państwa obowiązywać będzie żałoba narodowa.

Żałoba ogłoszona w związku z pogrzebem zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza rozpocznie się 18 stycznia o godzinie 17:00 i potrwa do 19 stycznia, do godziny 19:00. W związku z żałobą, we wszystkich urzędach, instytucjach, siedzibach organów władz państwowych, a także samorządowych, flagi będą opuszczone do połowy masztu.

Zmarłego prezydenta Gdańska uczciły także lokalne samorządy - flagi miasta i gminy Chojnów zostały opuszczone do połowy masztu.

- 19 stycznia o godzinie 12:00 na terenie Gminy Chojnów rozlegnie się dźwięk syren alarmowych. Będzie to część zarządzonego przez wojewodę treningu systemu wczesnego ostrzegania. Jednocześnie wyemitowany sygnał "ogłoszenie alarmu" będzie upamiętniał zmarłego Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza - informuje Urząd Gminy, który apeluje o uszanowanie pamięci zmarłego przez zachowanie ciszy na czas żałoby.

Śmierć prezydenta Gdańska poruszyła całą Polskę. Paweł Adamowicz został trzy razy dźgnięty nożem przez Stefana W., który wtargnął na scenę podczas finału 27. edycji WOŚP. Rodzina prezydenta zdecydowała, że pogrzeb będzie miał charakter państwowy.


Komentarze

kto ,jakieś kpiny?czy prawda?
zgłoś komentarz
,,julita,,z tobą coś nie tak,takie bluzgi,jak ty piszesz ,to się nadają,do jakiegoś specjalisty od chorób psychicznych,kobieto ty się zacznij leczyć,bo kiedyś ta agresja ,ciebie unicestwi ps.przecież ja to nie pisałem do ciebie,zacznij myśleć i koniecznie się lecz
zgłoś komentarz
Udaj się do psychiatry, masz nie tylko z tym że nie szanujesz czyjeś śmierci, nie szanujesz też tego że jest dzień żałoby narodowej, nie szanujesz człowieka, jego rodziny, bliskich. Nie wiem tylko czy tobie jest wstanie coś pomóc, jad, chamstwo jakie prezentujesz w tym teamcie jest nie pierwszy raz. Jak pisałam, jesteś chamem, prostakiem nie mytym, zwykłe pisowskiekie bydlę.
zgłoś komentarz
,,julita,,przecież się miałaś do mnie ,nie odzywać,a ty znowu plujesz tym swoim jadem,,julita ,,dobrze tobie radzę,,udaj się do lekarza od nerwic,bo naprawdę z każdym twoim wpisem,twój stan zdrowia się pogarsza,a może byś tak na jakiś czas,zrezygnowała z wpisów na intrnecie,internet jest dla ludzi rozgarniętych,roztropnych,a ty się do takich ludzi niestety nie zaliczasz,tak że ,,julito,,udaj się jak najszybciej do lekarza,bo z tobą będzie ,niestety,ale coraz gorzej
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.