Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Uczniowie z Rokitek kolędowali w Chojnowie

Autor Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki
Data utworzenia: 18 styczeń 2019, 09:56 Wszystkich komentarzy: 0


Uczniowie z Rokitek kolędowali w Chojnowie

Uczniowie z Rokitek 17 stycznia kolędowali w Chojnowie. Wspólne śpiewanie rozpoczęto w Domu Opieki "Niebieski Parasol". Od ponad dwóch lat dzieci z Rokitek odwiedzają mieszkańców ośrodka z okazji różnych świąt, aby w ten sposób pokazać pensjonariuszom, że nikt o nich nie zapomniał.

Powodem dzisiejszego koncertu kolęd był zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. Zespołem wokalno-muzycznym, który tak pięknie dzisiaj występował, kieruje mgr Joanna Łowkiel. Uczniowie za swój występ otrzymali od pensjonariuszy "Niebieskiego Parasola" wiele podziękowań i cukierki.

Około południa uczniowie odwiedzili także Środowiskowy Dom Samopomocy nr 1 w Chojnowie, z którym także współpracujemy od blisko dwóch lat. Tu rozbrzmiały także najpiękniejsze polskie kolędy, które dzieci śpiewały razem z podopiecznymi ośrodka. Młodzi artyści otrzymali za swój występ brawa, ale także drobne świąteczne upominki, które wręczyła dzieciom pani dyrektor Mariola Pyrz i słodki poczęstunek.

Spotkania współorganizowała Szkolna Rada Wolontariatu, działająca w szkole w Rokitkach. Nasi uczniowie spisali się na medal dostarczając podczas dzisiejszych koncertów starszym osobom wielu powodów do radości, ale i wzruszenia.

Kochani uczniowie - jesteście super!

Grono PedagogiczneKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.