Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Galę Disco w Lubinie! [WYNIKI]

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 23 styczeń 2019, 00:01


Weź udział w konkursie i wygraj podwójną wejściówkę na Galę Disco w Lubinie! [WYNIKI]

Czadoman, Cleo, Piękni i Młodzi, Playboys, Defis, Cliver, Power Play, After Party, Exaited, Bayera, Luka Rosi, Dejw, DjOmenio , DjDisco&Mc Polo... to artyści których będziemy mogli usłyszeć już 26 stycznia na Gali Dico w Lubinie. Mamy dla was podwójną wejściówkę - by zdobyć szansę na jej wygranie wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.

Jak co roku Hala RCS w Lubinie zamieni się w magiczne miejsce przepełnione największymi hitami disco - niezapomniana zabawa, dużo pozytywnej energii i satysfakcja gwarantowana. Przy takim składzie jesteśmy tego pewni! 26 stycznia lubińska scena zadrży po raz piąty! Line-up robi wrażenie- podczas jubileuszowej edycji wystąpi aż 14 artystów. Pojawią się Czadoman, Cleo, Piękni i Młodzi, Playboys, Defis, Cliver, Power Play, After Party, Exaited, Bayera, Luka Rosi, Dejw, DjOmenio , DjDisco&Mc Polo.

- Zainteresowanie galą jest tak ogromne, że pierwsza pula biletów została już wyczerpana, jednak w dalszym ciągu można zakupić bilety w drugiej puli sprzedażowej za 89 zł - mówi Adam Pisarski, Prezes Events Factory. Organizator nie zapomniał również o wyższym standardzie biletów. Dla fanów muzyki disco została przygotowana również strefa VIP, w której będzie możliwość spotkania się z występującymi artystami. Dodatkowo bilet obejmuje takie dogodności jak bufet szwedzki i openbar. Bilety do nabycia między innymi na oficjalnej stronie organizatora www.kupbilet24.pl oraz u pozostałych wiodących partnerów, również stacjonarnych: ebilet, biletyna, abilet, ticketmaster, eventim empik, media markt oraz w kasie Squash w Hali RCS.

Szansę na podwójną wejściówkę można zdobyć biorąc również udział w naszym konkursie!

Którego z artystów lub zespołów występujących na Gali Disco chcielibyście zobaczyć najbardziej?

Odpowiedzi na to pytanie prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu facebookowym. Na odpowiedzi czekamy do 22 stycznia, do godziny 12:00. Spośród wszystkich uczestników wybierzemy jednego szczęśliwca, do którego powędruje nagroda!

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy za wszystkie nadesłane odpowiedzi. Tym razem nagrodę odebrać będzie mogła autorka poniższego wpisu:


Gratulujemy!


Jeśli lubisz dobrą zabawę, szukasz nieziemskiej atmosfery, chcesz poczuć niesamowite emocje i naładować się pozytywną energią, nie masz innego wyboru: musisz być razem z nami na 5 jubileuszowej Gali Disco!Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnów.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.