Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Cicha noc, święta noc. Noworoczny koncert Skoranty w chojnowskiej farze [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 14 styczeń 2019, 19:01 Wszystkich komentarzy: 0


Cicha noc, święta noc. Noworoczny koncert Skoranty w chojnowskiej farze [ZDJĘCIA]

Podczas gdy część mieszkańców Chojnowa niedzielne popołudnie spędzała na koncertach w Domu Kultury - inni zdecydowali się skorzystać z oferty chóru Skoranta oraz Orkiestry Dętej pod dyrekcją Piotra Koziara i wybrać się na noworoczny koncert kolęd w kościele świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Styczniowe koncerty Skoranty to od wielu lat stały punkt w chojnowskim kalendarzu imprez kulturalnych. Od kilku lat prezentacji wokalnej lokalnego chóru towarzyszy akompaniament orkiestry dętej grającej pod batutą Piotra Koziara. To doskonałe połączenie corocznie gromadzi w chojnowskiej farze osoby, które w podniosłej atmosferze chcą oddać hołd nowo narodzonemu Jezusowi.

Organizatorzy wydarzenia od lat stawiają sobie za cel, by pieśnią i muzyką oddać hołd Bożemu Dzieciątku - a treścią i melodią kolęd wprowadzić atmosferę ciepła, miłości i jakże potrzebnej nam wzajemnej życzliwości.

W repertuarze koncertu obok najpiękniejszych i najsłynniejszych kolęd, znalazły się także popularne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.