Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Uczeń ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach wyróżniony w ogólnopolskim konkursie

Autor SP Niedźwiedzice
Data utworzenia: 14 styczeń 2019, 11:53 Wszystkich komentarzy: 0


Uczeń ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach wyróżniony w ogólnopolskim konkursie

10 stycznia odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na projekt kartki pocztowej o tematyce świątecznej i zimowej pt. „Ten magiczny czas..." zorganizowanym przez Muzeum Poczty Polskiej i Telekomunikacji we Wrocławiu. Z przyjemnością informujemy, że uczeń Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzicach - Wojciech Stolarski, został w powyższym konkursie wyróżniony.

Wojciech wraz z panią pedagog Martą Cuch osobiście odebrał nagrodę i dyplom z rąk organizatorów w budynku Muzeum Poczty Polskiej we Wrocławiu.

Koordynatorką konkursu była pani Elżbieta Cichocka, która wraz ze wszystkimi pedagogami w naszej szkole dostrzega, że zajęcia plastyczne wspaniale stymulują rozwój psychofizyczny dziecka. Tworząc, uczniowie wypełniają lukę w sferze uczuć i emocji, a także w kształtowaniu wyobrażeń myślenia twórczego.

W naszej szkole wykorzystujemy działania plastyczne we wszystkich możliwych formach i na różnych przedmiotach, nie tylko na lekcjach plastyki. Serdecznie gratulujemy Wojtkowi i zachęcamy do dalszych działań!

Grono pedagogiczne SP Niedźwiedzice

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.