Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Malujemy samodzielnie i z pomocą po raz ósmy

Autor admin
Data utworzenia: 03 styczeń 2019, 15:44 Wszystkich komentarzy: 0


Malujemy samodzielnie i z pomocą po raz ósmy

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie zaprasza na ósmą edycję wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą", na której prezentowane są prace plastyczne i rękodzielnicze uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie oraz Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy.

Wystawa gości w Chojnowie co roku. W 2018 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej prezentowanych było około 160 prac. Dzieła jakie oglądać możemy na wystawie "Malujemy samodzielnie i z pomocą" wykonane są najróżniejszymi metodami - łączy je z pewnością zaangażowanie, cierpliwość i wielkie serce jakie zostało włożone w ich realizacje.

Wystawy "Malujemy samodzielnie i z pomocą" zainicjowane zostały w 2012 roku przez Agnieszkę Marczak-Mandosik. W 2016 roku wszystkie instytucje uczestniczące w wystawie otrzymały tytuł "Amicus Librorum - Przyjaciel Biblioteki" przyznawany przez Kapitułę Legnickiej Biblioteki Publicznej osobom, instytucjom i organizacjom szczególnie zasłużonym dla bibliotek publicznych Legnicy i powiatu legnickiego. 

Wernisaż ósmej edycji wystawy odbędzie się 9 stycznia 2019 roku o godzinie 11:00. Wstęp wolny.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.