Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 grudzień 2018, 15:49 Wszystkich komentarzy: 0


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend.

DZIEWCZYNA W SIECI PAJĄKA

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Thriller kryminalny z niesamowitą Claire Foy w roli głównej. Ekranizacja jednego z największych książkowych bestsellerów ostatnich lat.

Młoda i zdolna hakerka wraz z błyskotliwym dziennikarzem wpadają w sieć cyberprzestępstw, szpiegostwa i korupcji. Czy uda się im przywrócić porządek?

Chociaż producenci przypisali ten film do kryminału, w rzeczywistości ma on więcej wspólnego z kinem superbohaterskim oraz akcji. Główna bohaterka dokonuje w tym filmie rzeczy, których nie powstydziłby się Batman, Superman, czy wielu innych facetów w lateksowych wdziankach.

FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA. ZBRODNIE GRINDELWALDA

sobota, godz. 15.00; 17.30

niedziela, godz. 15.00; 17.30

Film z gatunku fantasy. Produkcja obowiązkowa dla wszystkich fanów Harrego Pottera oraz świata magii. Pierwsza część filmu odnotowała rekordową oglądalność. Druga prawdopodobnie powtórzy ten sukces. Scenariusz do filmu napisała J.K. Rowling – autorka cyklu powieści o Harrym Potterze. Akcja rozpoczyna się w 1927 roku. Jak przystało na Rowling, w magicznym świecie do walki staną potężne siły dobra i zła, a bohaterowie zostaną poddani próbie lojalności. Czy uda się zaprowadzić ład w niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów?
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.