Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Zadbaj o magię świąt razem z chojnowską Mrówką [WYNIKI KONKURSU]

Author: Partnerstwo
Creation date: 20 December 2018, 07:57


Zadbaj o magię świąt razem z chojnowską Mrówką [WYNIKI KONKURSU]

Coraz bliżej święta... Okres wyjątkowy, magiczny i wart odpowiedniego celebrowania. Zadbaj o to, żeby zbliżające się Boże Narodzenie było dla Ciebie i Twoich najbliższych niezapomnianym czasem, przepełnionym miłością i wyjątkową atmosferą. Pomocną dłoń w przygotowaniach wyciąga chojnowski market Mrówka, który zachęca do zapoznania się ze swoją świąteczną ofertą.

Mrówka odpowiadając na zapotrzebowanie rynku rokrocznie w grudniu wprowadza do swojej oferty szeroką gamę produktów, dzięki którym bez problemu zorganizujesz święta dla swojej rodziny i zadbasz o ich odpowiednią oprawę - tak by rzeczywiście były dla nas czasem magicznym.

Odwiedzając sklep, już od wejścia napotkasz na bardzo duży wybór najróżniejszych ozdób świątecznych - zarówno tych, które możesz wykorzystać strojąc swoją choinkę, jak i tych, którymi możesz ozdobić mieszkanie - w tym świątecznych lampek i lampionów. Różnorodność prezentowanych na sklepowych półkach dodatków pozwala podarować bliskim święta, o jakich tylko marzą i wprowadzić wszystkich w odpowiedni nastrój.


Czym byłyby święta bez choinki - najbardziej rozpoznawalnego i najpopularniejszego symbolu Bożego Narodzenia? Drzewko wydzielające charakterystyczny żywiczny zapach wprowadza do naszych domów niepowtarzalną atmosferę. Odwiedzając Mrówkę możemy nabyć zarówno choinkę ciętą jak i w doniczce. W asortymencie sklepu nie zabrakło również choinek sztucznych oraz stojaków na drzewka - wykonanych z tworzywa sztucznego i metalu.

Przedświąteczna oferta Mrówki to także szeroki wybór rzeczy, które mogą stać się prezentem dla Twoich najbliższych. Komplet narzędzi, kosmetyki, sprzęt AGD, akcesoria wędkarskie... Reasumując - dla każdego coś dobrego.

Grudzień to czas w którym nasze myśli skupione są również na Sylwestrze. Koniec starego i początek nowego roku to - podobnie jak święta - czas warty odpowiedniej celebracji. Już teraz w Mrówce możesz zaopatrzyć się w fajerwerki, które pomogą Ci w stworzeniu niepowtarzalnej oprawy.

ŚWIĄTECZNY KONKURS

Zapraszamy do udziału w naszym świątecznym konkursie, w którym do wygrania są dwie sztuczne choinki Jodła o wysokości 180 i 150 cm.

By zdobyć szansę na główne nagrody wystarczy napisać nam, bez czego święta w Waszych domach nie mogą się obyć.

Odpowiedzi na konkursowe pytanie prosimy publikować pod konkursowym postem na naszym profilu facebookowym. Spośród wszystkich uczestników konkursu wybierzemy dwie osoby, do których powędrują choinki.

Odpowiedzi można publikować do 21 grudnia, do godziny 12:00. Życzymy powodzenia!

WYNIKI KONKURSU

Główne nagrody trafiają do pań: Renaty Ardeli oraz Małgorzaty Lech.

Gratulujemy!