Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Mikołajki z Rokitek w Niebieskim Parasolu

Autor Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki
Data utworzenia: 07 grudzień 2018, 11:09 Wszystkich komentarzy: 1


Mikołajki z Rokitek w Niebieskim Parasolu

6 grudnia uczennice ze Szkoły Podstawowej w Rokitkach zawiozły świąteczne kartki pensjonariuszom "Niebieskiego Parasola" w Chojnowie. Dziewczyny, działające w Szkolnej Radzie Wolontariatu przygotowały 87 świątecznych kartek. Wszystkie, razem z mikołajkowymi życzeniami, trafiły do rąk starszych osób.

W odwiedziny do mieszkańców "Niebieskiego Parasola"pojechały uczennice z klas 4-8, które znalazły w sobie ogromną odwagę, aby spotkać się z często bardzo schorowanymi starszymi osobami. Pod opieką pani Izy - koordynatora Szkolnej Rady Wolontariatu oraz pani Kasi - szkolnego pedagoga uczennice odwiedziły wszystkich mieszkańców domu opieki, by chociaż w ten sposób pokazać, że nie są zapomniani. W zamian za to, ku wielkiemu zaskoczeniu, okazane dobro wróciło do nich w cukierkach, jakie otrzymali na koniec wizyty od pensjonariuszy.

Była to już druga edycja naszej szkolnej akcji wolontariatu "Kartka dla seniora z Niebieskiego Parasola". Ponownie odwiedzimy chojnowski ośrodek w styczniu. Tym razem pojedziemy z Jasełkami. Dziewczyny - Dziękujemy! Jesteście niesamowite!

Grono Pedagogiczne
Komentarze

Wizyty uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rokitkach już na stałe wpisały się w tradycję "Niebieskiego Parasola". Zawsze z wielką radością witamy naszych przyjaciół. Jesteśmy Wam wdzięczni za pamięć, zaangażowanie w tworzenie tych małych dzieł sztuki i za ciepło, które ze sobą przynosicie. Mieszkańcy Ośrodka wspominają te spotkania z Wami jeszcze długo po Waszym wyjściu. Dziękuję serdecznie w ich imieniu oraz w imieniu Dyrekcji i Pracowników "Niebieskiego Parasola".
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.