Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Chojnowie gotowi na finał!

Autor Szlachetna Paczka
Data utworzenia: 06 grudzień 2018, 10:44 Wszystkich komentarzy: 0


Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Chojnowie gotowi na finał!

Chojnów po raz kolejny włączył się do ogólnopolskiej akcji Stowarzyszenia Wiosna. Celem Szlachetnej Paczki jest „mądra pomoc”, która dociera do tych, którzy potrzebują jej najbardziej. Zapewnia nie tylko dobre święta, ale daje też impuls do zmian na lepsze.

- W tym roku paczki dotrą w naszym rejonie do 19 rodzin. Są to rodziny z terenu miasta oraz gminy Chojnów. Rodzin odwiedzonych przez nas, przez wolontariuszy było więcej, bo około 30, jednak nie wszystkie zostały zakwalifikowane, a niektóre rodziny bardziej od pomocy materialnej w formie paczek, potrzebują innej pomocy jak kontakt z drugim człowiekiem, pomoc lekarska czy czasami zwykła rozmowa - mówi Paweł Grabek, lider Szlachetnej Paczki w Chojnowie.

Obecnie trwają ostatnie przygotowania do tzn. „weekendu cudów”, czyli finału Szlachetnej Paczki. W całym kraju także i w Chojnowie, odbędzie się on w najbliższą sobotę i niedzielę.

W województwie dolnośląskim jeszcze wiele rodzin czeka na swojego darczyńcę. Więcej informacji znajdziesz na stronie www.szlachetnapaczka.pl


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.