Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Sportowe Mikołajki najmłodszych piłkarzy Chojnowianki [ZDJĘCIA]

Author: Magdalena Rzeszowska
Creation date: 04 December 2018, 12:00 All comments: 1


Sportowe Mikołajki najmłodszych piłkarzy Chojnowianki [ZDJĘCIA]

1 grudnia na hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie Klub Sportowy Chojnowianka Chojnów dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki. Tym razem do wspólnej zabawy zostali zaproszeni również rodzice.

Emocji nie brakowało. Mimo, iż była to tylko zabawa, zarówno dzieci jak i rodzice nie szczędzili sił, imponując boiskowym zaangażowaniem i determinacją w zdobywaniu punktów dla swojej drużyny. Było wiele konkurencji sportowych, m.in. konkurs skoków na piłce, rzut piłką do kosza, zabawa w „lustro” czy też ulubiona zabawa dzieci – strzelanie rzutów karnych, gdy na bramce stał rodzic.

Organizatorzy nacisk położyli na dobrą zabawę, rozwijanie w zawodnikach ducha sportowej rywalizacji i pasji do uprawiania sportów zespołowych. Najważniejszym gościem całej imprezy był oczywiście Święty Mikołaj, który wszystkich zawodników obdarował słodyczami i jakże upragnionymi prezentami.

Zarówno dzieci, jak i rodzice miło spędzili wspólnie czas, a spotkanie z Mikołajem w połączeniu z upragnionymi prezentami przyczyniło się do tego, iż ten dzień był naprawdę wyjątkowy świętem dla wszystkich.Comments

Siwy łeb krzyczy na dzieci, wnuki bawić, trener z niego żaden, podejścia żadnego, tylko krzyk. Tyle lat trenuje i cały czas małe dzieci, taki trenejro z niego jest, siwa stara przedszkolanka. Dajcie to komuś młodemu.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform