Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Miał przy sobie narkotyki

Autor admin
Data utworzenia: 08 listopad 2018, 11:21 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który nie dość że był poszukiwany celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego, to posiadał w domu narkotyki. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz dodatkowo kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- Chojnowscy policjanci dostali informację, że poszukiwany do Aresztu Śledczego mężczyzna może przebywać w jednym z mieszkań na terenie Chojnowa. We wskazanym mieszkaniu rzeczywiście zastali 28-latka. Chojnowianin nie krył zdziwienia wizytą policjantów. Jednak na samym zatrzymaniu policyjne czynności się nie zakończyły. Policjanci przypuszczali, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Już chwilę później ich przypuszczenia okazały się trafione. W saszetce należącej do 28-latka, funkcjonariusze znaleźli metamfetaminę - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji w Chojnowie, gdzie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie, następnie zostanie przewieziony do Aresztu Śledczego celem odbycia wcześniej zasądzonej kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 miesięcy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform