Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

Szybka interwencja policji być może ocaliła życie 43-letniego mieszkańca Zamienic

Author: admin
Creation date: 07 November 2018, 15:41 All comments: 1


Szybka interwencja policji być może ocaliła życie 43-letniego mieszkańca Zamienic

Do Dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnowie wpłynęła informacja, że w miejscowości Zamienice na poboczu drogi leży mężczyzna. Natychmiastowa interwencja funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Chojnowie być może zapobiegła tragedii. Mężczyzna został przewieziony na Miejską Izbą Wytrzeźwień w Legnicy. Po wytrzeźwieniu i ustaleniu danych okazało się, że jest poszukiwany do blisko trzyletniej odsiadki.

- Do Dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnowie wpłynęła informacja, że w miejscowości Zamienice na poboczu drogi leży mężczyzna. Natychmiast na miejsce Oficer Dyżurny skierował funkcjonariuszy Ogniwa Prewencji Komisariatu Policji w Chojnowie. Funkcjonariusze patrolując i oświetlając pobocze wskazanego odcinka drogi w pewnym momencie zauważyli leżącego mężczyznę. Był on kompletnie pijany, nie komunikatywny oraz nie posiadał przy sobie żadnych dokumentów. Policjanci w trosce o jego bezpieczeństwo zawieźli go do Miejskiej Izby Wytrzeźwień w Legnicy - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego legnickiej policji - Funkcjonariusze następnego dnia wrócili do miejsca jego trzeźwienia, aby ustalić dane mężczyzny. Po chwili okazało się, że to 43-letni mieszkaniec Zamienic, poszukiwany przez sąd, celem odbycia kary 2 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie i wkrótce zostanie przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie odbędzie wcześniej zasądzoną karę.


Comments

I z deszczu pod rynne.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform