Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Bankomat przy Dąbrowskiego ponownie wysadzony w powietrze [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 07 listopad 2018, 09:17 Wszystkich komentarzy: 4


Bankomat przy Dąbrowskiego ponownie wysadzony w powietrze [ZDJĘCIA]

Około godziny 3:40 policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymali informację o eksplozji bankomatu przy ulicy Dąbrowskiego. Zobacz zdjęcia.

Na miejscu trwa zabezpieczanie śladów oraz nagrań z monitoringu celem zidentyfikowania i zatrzymania osób odpowiedzialnych za zniszczenie i kradzież pieniędzy.

Nocną eksplozję słychać było niemal w całym mieście. O jej sile świadczą pozostałości bankomatu porozrzucane w promieniu 100 metrów.

Jak zaznacza Jagoda Ekiert, rzecznik legnickiej policji, z bankomatu skradziono jedynie część pieniędzy a nie całość. Policjanci na miejscu ustalili, że konkretna suma dalej znajduje się w uszkodzonym bankomacie. Policjanci zwracają się do świadków przestępstwa o kontakt z policją, celem jak najszybszego ustalenia sprawców.

Warto zaznaczyć, że to już kolejny w tym roku napad na wolnostojący bankomat przy ulicy Dąbrowskiego. To podobnej sytuacji doszło w styczniu.

Akcja policji spowodowała kilkugodzinne zamknięcie ulicy Dąbrowskiego. W chwili obecnej ruch przebiega normalnie.Komentarze

Niech sie biorą do roboty i uczciwie zarobią na życie złodzieje
zgłoś komentarz
Ktoś źle wpisał pin...
zgłoś komentarz
I kto ich złapie. Chojnowska policja nie złapała złodziei odkurzaczy z kościoła, a co dopiero rozpruwaczy bankomatu. Przyjrzałabym się ich pracy... a może to oni....
zgłoś komentarz
,,parafianka,,super-dobrze powiedziane
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.