Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Bankomat przy Dąbrowskiego ponownie wysadzony w powietrze [ZDJĘCIA]

Author: admin
Creation date: 07 November 2018, 09:17 All comments: 4


Bankomat przy Dąbrowskiego ponownie wysadzony w powietrze [ZDJĘCIA]

Około godziny 3:40 policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymali informację o eksplozji bankomatu przy ulicy Dąbrowskiego. Zobacz zdjęcia.

Na miejscu trwa zabezpieczanie śladów oraz nagrań z monitoringu celem zidentyfikowania i zatrzymania osób odpowiedzialnych za zniszczenie i kradzież pieniędzy.

Nocną eksplozję słychać było niemal w całym mieście. O jej sile świadczą pozostałości bankomatu porozrzucane w promieniu 100 metrów.

Jak zaznacza Jagoda Ekiert, rzecznik legnickiej policji, z bankomatu skradziono jedynie część pieniędzy a nie całość. Policjanci na miejscu ustalili, że konkretna suma dalej znajduje się w uszkodzonym bankomacie. Policjanci zwracają się do świadków przestępstwa o kontakt z policją, celem jak najszybszego ustalenia sprawców.

Warto zaznaczyć, że to już kolejny w tym roku napad na wolnostojący bankomat przy ulicy Dąbrowskiego. To podobnej sytuacji doszło w styczniu.

Akcja policji spowodowała kilkugodzinne zamknięcie ulicy Dąbrowskiego. W chwili obecnej ruch przebiega normalnie.Comments

Niech sie biorą do roboty i uczciwie zarobią na życie złodzieje
report comment
Ktoś źle wpisał pin...
report comment
I kto ich złapie. Chojnowska policja nie złapała złodziei odkurzaczy z kościoła, a co dopiero rozpruwaczy bankomatu. Przyjrzałabym się ich pracy... a może to oni....
report comment
,,parafianka,,super-dobrze powiedziane
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.