Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Co jest grane w Chojnowie?

Autor Kasia_
Data utworzenia: 25 październik 2018, 20:34 Wszystkich komentarzy: 2


Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend.

SERCE NIE SŁUGA

piątek, godz. 17.30

sobota, godz. 17.30

niedziela, godz. 17.30

Polska komedia w reżyserii Filipa Zylbera. W rolach głównych zobaczymy Romę Gąsiorowską, Pawła Domagałę i Magdalenę Różczkę. Film opowiada o poszukiwaniu miłości; o tym, jak trudno czasem dostrzec miłość swojego życia, choć czasem jest ona tuż obok; o tym, że choć czasem wydaje nam się, że przestaliśmy wierzyć w miłość, to w głębi duszy na nią czekamy.

Dwoje przyjaciół zawiera pakt – jeśli do trzydziestki nie znajdą miłości, pobiorą się i wychowają razem dziecko. Z pozoru żartobliwy układ po latach okazuje się być prawdą, a dwoje bliskich sobie ludzi odkrywa, że są sobie przeznaczeni. Uczucie rozkwita, życie nabiera pięknego smaku i w tym momencie film mógłby się zakończyć dobrym i lubianym happy endem, jednak reżyser postawił na trudniejsze do przyjęcia zakończenie. Film będzie zabawnym, a jednocześnie bardzo przejmującym spojrzeniem na współczesne związki. Niewdzięczny los mocno pokrzyżuje plany zakochanych, a my ostrzegamy, że nawet najmniej wrażliwym osobom pod koniec seansu może przydać się paczka chusteczek do otarcia łez.CZARNE BRACTWO BlacKkKlansman

piątek, godz. 19.30

sobota, godz. 19.30

niedziela, godz. 19.30

Amerykański dramat biograficzny z elementami kryminału. Fabuła filmu oparta jest na prawdziwych wydarzeniach. Akcja rozgrywa się na początku lat 70. w Colorado Springs. Dwóch detektywów przenika do struktur Ku Klux Klanu w celu uniemożliwienia jej członkom przejęcia miasta. Cała akcja ma na celu zablokowanie zamachu i uratowanie życia wielu ludzi.


Komentarze

kiedy..............Kler.............?
zgłoś komentarz
,,leonek,,-nigdy
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform