Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - grudzień 2016

31 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w ramach programu "ALFA" w Szkole Podstawowej nr 3

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 mieli okazję wziąć udział w zajęciach w ramach programu "ALFA", ukierunkowanego na podnoszenie świadomości i kształtowania pożądanych postaw i zachowań w sytuacji zagrożeń o charakterze terrorystycznym.

30 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Jakimi inwestycjami mogło pochwalić się miasto Chojnów w 2016 roku?

Koniec roku to czas podsumowań - zobaczmy więc jakie inwestycje poczyniło miasto Chojnów w tym roku.

30 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy wejściówki do Parku Rozrywki Play City - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

30 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po raz pierwszy w Chojnowie: Orszak Trzech Króli

6 stycznia obchodzić będziemy Epifanię - Objawienie Pańskie, znane potocznie pod nazwą święta Trzech Króli. Od lat właśnie w ten dzień w wielu polskich miastach organizowane są różnorakie wydarzenia, mające na celu uczcić objawienie się Boga człowiekowi. Chojnowskie parafie, wraz ze społecznością lokalną z tej okazji organizują po raz pierwszy Orszak Trzech Króli.

29 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Wszyscy zapewne poddali się gorączkowym przygotowaniom do sylwestrowej nocy, jutro jednak warto będzie zrobić sobie małą przerwę i wybrać się do chojnowskiego Kina Kultura.

29 grudzień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (30 grudnia - 5 stycznia)
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 30 grudnia 2016 roku do 5 stycznia 2017 roku.
29 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Nowy samochód dla chojnowskiej policji

Chojnowscy zbóje muszą mieć się na baczności - lokalny komisariat, dzięki wsparciu Komendy Głównej i lokalnych samorządów powiększa swoją flotę o nowy samochód. Uroczyste przekazanie kluczyków miało miejsce dzisiaj w godzinach przedpołudniowych - uroczystość swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele samorządów oraz m.in. Komendant Miejski Policji w Legnicy.

29 grudzień 2016, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 1
Sylwester tuż, tuż - zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych
Przed nami noc sylwestrowa, kojarząca się przede wszystkim z zabawą i radością. Niech beztroska, czy bezmyślna zabawa nie zepsują nam tak długo wyczekiwanej nocy! Nie ryzykujmy i powitajmy z radością oraz w pełnym zdrowiu Nowy Rok!
29 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Rozdajemy bilety do kina! - WYNIKI

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (30 grudnia) seanse filmu „Ukryte piękno” w legnickim kinie Helios.

28 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Małgorzata Światłoń walczy o tytuł Najpopularniejszego Sportowca Legnicy

Ruszył kolejny plebiscyt portalu LCA.PL i Gazety Legnickiej na Najpopularniejszego Sportowa i Trenera. W chwili obecnej trwa głosowanie na najpopularniejszych zawodników reprezentujących kluby w Legnicy - na początku stycznia do rywalizacji dołączą sportowcy z ośmiu gmin powiatu legnickiego.

28 grudzień 2016, admin,
Sprawdź kiedy odwiedzi Cię ksiądz! Ruszają wizyty duszpasterskie w Chojnowie

Święta, święta i po świętach - tym samym ruszają wizyty duszpasterskie. Zgodnie z prawem kanonicznym - Pragnąc dobrze wypełnić funkcję pasterza, proboszcz powinien starać się poznawać wiernych powierzonych jego pieczy. Winien zatem nawiedzać rodziny, uczestnicząc w troskach wiernych, zwłaszcza w niepokojach i smutku, oraz umacniając ich w Panu, jak również – jeśli w czymś nie domagają – roztropnie ich korygując.

28 grudzień 2016, KS Chojnowianka, Wszystkich komentarzy: 2
Nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka
23 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00 w Domu Schrama odbędzie się nadzwyczajne walne zebranie członków KS Chojnowianka. Poniżej przedstawiamy porządek obrad.
27 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z grudniowej sesji Rady Gminy Chojnów

20 grudnia w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów odbyła się kolejna sesja Rady Gminy.W jej ramach m.in. podjęto uchwałę w sprawie przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chojnów na lata 2017-2025 oraz uchwałę w sprawie budżetu Gminy Chojnów na rok 2017.

27 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zachęca do przekazywania rzeczy na licytację

Już 15 stycznia po raz 25. odbędzie się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie jak w poprzednich latach, w Chojnowie organizatorem wydarzenia będzie Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji. Trwają już przygotowania i zbiórka rzeczy na licytację.

27 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Powiatowy Zespół Szkół z prestiżowym ogólnopolskim wyróżnieniem

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie dołączył do rankingu najlepszych szkół w Polsce. Wszystko za sprawą Ogólnopolskiego Wyróżnienia Wiarygodna Szkoła, którego celem jest nagrodzenie najlepszych szkół w naszym kraju, które dzięki właściwemu poziomowi nauczania osiągają bardzo dobre wyniki w nauce.

Sklep Bigform