Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Archiwum - grudzień 2015

09 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Udział reprezentantów miasta i gminy Chojnów w II Biegu Mikołajkowym

Ponad 320 biegaczy stanęło na starcie II Biegu Mikołajkowego organizowanego przez klub FENIX pod patronatem Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Przy wspaniałej pogodzie rywalizowano na 10-kilometrowej, crossowej trasie zlokalizowanej w Lasku Złotoryjskim.

09 grudzień 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
Mamy III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Jestem Smart"

Konkurs "Jestem SMART" cieszył się w tym roku bardzo wielka popularnością wśród szkół i zgromadził prace z ponad 650 placówek na terenie całej Polski.

08 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Końcowe prace w miejskim żłobku - obiekt czeka na odbiory techniczne

Wraz z nadejściem grudnia oficjalnie możemy mówić już, iż w naszym mieście istnieje już Żłobek. Decyzję w sprawie powstania tej nowej gminnej jednostki budżetowej podjęli podczas ostatniej sesji miejscy rajcy.

08 grudzień 2015, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
„Gotowy z nami staniesz” – spotkanie z uczestnikiem Powstania Warszawskiego

Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy zaprasza na spotkanie z cyklu „Gotowy z nami staniesz”, które odbędzie się 11 grudnia o godz. 10:00 w sali E1.

07 grudzień 2015, Helios Legnica,
Święto Kina w Heliosie

Kina w całej Polsce, we współpracy z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, już po raz kolejny organizują ogólnopolskie Święto Kina.

07 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Potrącenie na Parkowej - czasowe utrudnienia w ruchu

Do potrącenia pieszego doszło dzisiaj w godzinach wieczornych na ulicy Parkowej (droga krajowa nr 94) - na wysokości ulic Akacjowej i Lipowej, w sąsiedztwie Parku Piastowskiego.

08 grudzień 2015, Gimnazjum nr 2, Wszystkich komentarzy: 0
3x złoto dla zespołu Brooklyn w Turnieju Tańca! (wideo)

Tegoroczny Świdnicki Festiwal Tańca należał do Brooklynu! Wśród wielu formacji tanecznych mogliśmy znaleźć zawodniczki z Wrocławia, Kalisza, Wałbrzycha, Łodzi a nawet Ukrainy. Nasze dziewczyny przygotowane przez Panią Marzenę Anton trzykrotnie wywalczyły złoto!

07 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Nasze spotkania z Janem Pawłem II - 10 grudnia wernisaż wystawy

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy "Nasze spotkania z Janem Pawłem II", który odbędzie się 10 grudnia, o godzinie 19:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie.

15 grudzień 2015, admin,
Świąteczna promocja na chojnow.pl!

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, chcących zareklamować swoje usługi do skorzystania ze świątecznej promocji na portalu chojnow.pl. Od dzisiaj, kupując boczny banner na okres minimum trzech miesięcy, otrzymujesz możliwość darmowego zaprezentowania swojej oferty również za pomocą artykułu sponsorowanego!

07 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 16
Zmotoryzowani Mikołaje na chojnowskim Rynku

Wczoraj świętowaliśmy dzień Świętego Mikołaja, biskupa Miry. Jest to wyjątkowo radosny moment, szczególnie dla dzieci z Chojnowa i okolic, których tego dnia, podobnie jak i w latach poprzednich odwiedzili Mikołaje na quadach.

07 grudzień 2015, podinsp. Sławomir Masojć, Wszystkich komentarzy: 0
Zatrzymany sprawca napadu na sklep w Chojnowie

Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie zatrzymali młodego mężczyznę, który w ubiegłym tygodniu napadł na sklep spożywczy.

05 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Lekcja bezpieczeństwa dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 3

Lekcja bezpiecznego poruszania się po drodze, oprócz przedszkolaków czekała także najmłodszych uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Spotkanie poprowadziło trzech dzielnicowych z Komisariatu Policji w Chojnowie.

04 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 6
Święty Mikołaj przyjechał do Chojnowa

Chojnowskie przedszkola i szkoły zostały dzisiejszego dnia odwiedzone przez Świętego Mikołaja. Co prawda jego dzień obchodzimy dopiero 6 grudnia, jednak w niedzielę miałby duże trudności ze znalezieniem dzieci w chojnowskich placówkach oświatowych, poza tym nawet Święty Mikołaj potrzebuje odpoczynku w weekend :)

04 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowscy policjanci w miłkowickim przedszkolu

Środa była wyjątkowo aktywnym dniem dla chojnowskich policjantów. Wczoraj informowaliśmy o wizycie przedszkolaków z "jedynki" w sąsiednim Komisariacie Policji. Tego samego dnia funkcjonariusze z naszego komisariatu odwiedzili dzieci z Niepublicznego Przedszkola Słoneczko w Miłkowicach.

07 grudzień 2015, nadkom. Bogdan Kozłowski, Wszystkich komentarzy: 0
Relacja z VII turnieju o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy

W piątek 20.11.2015r. odbył się VII turniej o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Legnicy. Rozgrywki rozegrano w hali przy ulicy Lotniczej w Legnicy. Najlepszym zespołem okazała się Komenda Powiatowa Policji w Polkowicach. Drugie miejsce zajęła Komenda Miejska Policji w Legnicy ustępując zwycięzcom jedynie gorszym stosunkiem goli.