Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - grudzień 2015

12 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Relacja z VIII Maratonu Pisania Listów w Gimnazjum nr 2 (wideo)

Rozpoczęcie Maratonu Pisania Listów w Gimnazjum nr 2 już za nami. Około setka uczniów a także osób związanych z tą szkołą - w tym absolwentów rozpoczęła pisanie listów. To już ósma edycja tej szczytnej akcji organizowana w naszym mieście - liczba osób które się w nią włączyły jest w tym roku rekordowa!

14 grudzień 2015, PZS Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Szachy i brydż w PZS

Powiatowy Zespół Szkół serdecznie zaprasza wszystkich chętnych, którzy pragną pograć w "królewską grę" oraz rozegrać "partyjkę" brydża na spotkania do biblioteki szkolnej na ul. Witosa 1, we wtorki od godziny 16.00 do 18.00.

13 grudzień 2015, Partnerstwo,
Pożyczki pod zastaw auta w modzie - korzystają głównie firmy

Dostępność kredytów to jeden z tematów często poruszany w ostatnim czasie przez media. Przestrzegają one przed kredytami chwilowymi informując o możliwych zagrożeniach. Mało kto jednak informuje gdzie najlepiej wziąć kredyt, jeśli rzeczywiście zachodzi taka potrzeba. Zatem jakie w ogóle są możliwości?

14 grudzień 2015, PWSZ Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Akredytacja Ministerstwa Zdrowia dla Pielęgniarstwa w PWSZ im. Witelona w Legnicy!

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy uzyskała kolejną akredytację Ministerstwa Zdrowia dla kierunku studiów Pielęgniarstwo o profilu kształcenia praktycznym, prowadzonym na Wydziale Nauk o Zdrowiu i Kulturze Fizycznej. Akredytację przyznano na okres 4 lat. Jest to zatem potwierdzenie, że studia na tym kierunku spełniają wszystkie kryteria określone przez Ministerstwo Zdrowia.

18 grudzień 2015, Urząd Gminy Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
III Gminny Jarmark Bożonarodzeniowy - 20 grudnia w Piotrowicach

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Żaden inny okres świąteczny nie przywodzi nam na myśl tylu skojarzeń: kolorów, zapachów i wspomnień. Tej świątecznej atmosfery doświadczamy każdego roku podczas spotkań z bliskimi, wspólnego przyrządzania wigilijnych potraw czy przystrajania pachnącego drzewka. Tradycje świąteczne są różnorodne i kolorowe.

11 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wspomnienie pielgrzymek św. Jana Pawła II do Polski w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Wczorajszego wieczora, Miejska Biblioteka Publiczna gościła wernisaż wystawy "Nasze spotkania z Janem Pawłem II". Wydarzenie to stanowiło doskonałą okazję do przypomnienia sobie ośmiu pielgrzymek Jana Pawła II do Polski, a szczególnie tej, która miała miejsce w 1997 roku, kiedy to Ojciec Święty odwiedził pobliską Legnicę.

11 grudzień 2015, Kasia_,
Wyniki konkursu!

Dobiegł końca organizowany przez nas konkurs, w którym do wygrania były bilety na dzisiejsze seanse „Kochajmy się od święta” w legnickim kinie Helios. Poniżej znajdziecie listę zwycięzców.

10 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Roszady we władzach powiatu - Krzysztof Sowiński nowym wicestarostą

Ostatnia nadzwyczajna sesja rady powiatu legnickiego przyniosła zmiany personalne we władzach. Wicestarostę Aleksandra Kostunia zastąpił Krzysztof Sowiński - dotychczasowy przewodniczący rady powiatu. Wicestarosta Kostuń po złożeniu rezygnacji ze stanowiska został wybrany nowym przewodniczącym rady.

10 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Złodzieje z Chojnowa zatrzymani. Dwa auta odzyskane

Zaledwie dzień po kradzieży samochodu marki Volkswagen Passat z terenu gminy Kunice, legniccy policjanci zajmujący się zwalczeniem przestępczości przeciwko mieniu dokonali przeszukania pomieszczeń, znajdujących się na terenie posesji w okolicach Chojnowa. Na miejscu został odnaleziony skradziony pojazd, oraz drugi, który w listopadzie tego roku został skradziony w Zgorzelcu.

10 grudzień 2015, admin, zdj. 59-225 Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkie emocje małych piłkarzy ''Talent'' Chojnów

Koniec minionego tygodnia stał pod znakiem wielkich atrakcji dla młodych piłkarek i piłkarzy szkółki ''Talent'' Chojnów. Podopieczne i podopieczni Stefana Stala stali się częścią piłkarskiego ekstraklasowego widowiska, ponieważ ze swojej roli wywiązali się świetnie to odwiedził ich... Święty Mikołaj.

11 grudzień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar chojnowskiego kina na najbliższe dni

Długie zimowe wieczory sprzyjają nudzie w domu. Aby się jej nie poddać, warto wybrać się do kina. W najbliższych dniach w chojnowskim MOSKiR będziemy mieli okazję zobaczyć kilka bardzo interesujących produkcji. Poniżej prezentujemy krótki opis fabuły filmów, które w najbliższym czasie będą emitowane w chojnowskim kinie.

10 grudzień 2015, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Repertuar kina Helios (4 grudnia - 10 grudnia)
Od teraz w każdy czwartek o godz. 18:00 bilety na wybrane polskie filmy w naszych kinach będą kosztowały tylko 10 złotych. Kultura Dostępna to projekt, który pozwoli, aby szerokie grono odbiorców mogło zapoznać się z polską sztuką filmową. Jednocześnie zniwelowana zostanie jedna z głównych barier w dostępie do kina, jaką jest wysoka cena biletów.
09 grudzień 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Uwaga, konkurs! Do wygrania bilety do kina!

Drodzy Czytelnicy! Organizujemy dla Was kolejny konkurs! Do wygrania są bilety na piątkowe seanse filmu „Kochajmy się od święta” w legnickim kinie Helios!

10 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowianka na pierwszym miejscu w Piłkarskim Turnieju Mikołajkowym

W sobotę o godz. 13.00 na hali sportowej przy ul. Matejki odbył się piłkarski Turniej Mikołajkowy o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa. W rozgrywkach wzięły udział Orliki z rocznika 2005 i młodsi.

09 grudzień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Maraton Pisania Listów - po raz ósmy również w chojnowskim Gimnazjum nr 2

Już jutro, 10 grudnia, na całym świecie obchodzony będzie Dzień Praw Człowieka - święto to, zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólnie Organizacji Narodów Zjednoczonych w 1950 roku, na pamiątkę uchwalonej dwa lata wcześniej Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka.

Sklep Bigform