Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2016

30 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miasto Chojnów również wspomoże potrzebujących pogorzelców z Gminy Złotoryja

Miesiąc temu informowaliśmy o geście radnych Gminy Chojnów, którzy zdecydowali się przekazać kwotę 10 tysięcy złotych z budżetu Gminy Chojnów dla osób poszkodowanych w pożarze w jednej z miejscowości Gminy Złotoryja. Podczas wczorajszej sesji na podobny krok zdecydowali się radni z miasta, którzy jednogłośnie zgodzili się na przekazanie potrzebującym kwoty 5 tysięcy złotych.

30 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Czy szkoły w Gminie Chojnów są gotowe na przyjęcie dodatkowych klas?

Czy dotychczasowe sześcioklasowe szkoły podstawowe w Gminie Chojnów zdołają przyjąć dodatkowe dwie klasy? Wsłuchaliśmy się w opinie dyrektorów, którzy okazję do przedstawienia swoich opinii na ten temat mieli podczas listopadowej sesji Rady Gminy.

30 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z listopadowej sesji Rady Gminy

Prezentujemy nagranie z ostatniej sesji Rady Gminy Chojnów, która odbyła się 25 listopada 2016 roku, w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów. Wśród omawianych tematów znalazły się m.in. realizacja zadań oświatowych w roku szkolnym 2015/2016. Radni przyjęli także uchwały dotyczące zmian w budżecie gminy na rok 2016 i zmian w uchwale dotyczącej przyjęcia wieloletniej prognozy finansowej Gminy Chojnów.

30 listopad 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Srebrzyste Mikołajki w Cuprum Arena
Mikołajki to wyczekiwane święto każdego dziecka. Swoich najmłodszych klientów Cuprum Arena zaprasza na spotkanie z niezwykłym gościem wprost z Laponii.
29 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zbliżają się święta - zarówno miasto, jak i gmina szykują bożonarodzeniowe jarmarki

Jarmarki świąteczne organizowane zarówno przez miasto jak i gminę Chojnów wpisały się na stałe w lokalny kalendarz imprez. Jeden w Chojnowie, drugi w Piotrowicach - co roku przyciągają tłumy mieszkańców ziemi chojnowskiej spragnionych świątecznej atmosfery. Zobacz jakie atrakcje zaplanowali w tym roku organizatorzy.

29 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Spotkanie autorskie z Markiem Perzyńskim

Miejska Biblioteka Publiczna i Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki zapraszają na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem chojnowskiej biblioteki będzie Marek Perzyński - dziennikarz, pisarz i znawca dziejów Dolnego Śląska.

29 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie rundy jesiennej w lokalnej klasie okręgowej

Klasa okręgowa jest na półmetku rozgrywek o mistrzostwo OZPN Legnica. Czy zespoły z ziemi chojnowskiej rundę jesienną mogą uznać za udaną? Chojnowianka Chojnów dzięki reorganizacji rozgrywek w IV lidze utrzymała się w klasie okręgowej. Zarząd klubu zmienił sztab szkoleniowy, a nowym trenerem zespołu seniorów został Bartosz Szymczyk.

28 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Parafialny Zespół Caritas DL w Chojnowie przez dwa dni będzie wydawać jabłka

Jak informuje Parafialny Zespół Caritas Diecezji Legnickiej w Chojnowie - w dniach 29 i 30 listopada 2016 roku prowadzona będzie akcja wydawania jabłek.

28 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wspomnienia z pięknego Kirgistanu

Spotkania z podróżnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Chojnowa. Podróżnik jest w każdym z nas... nie każdy jednak ma odwagę by w wolnym czasie spakować się i wyjechać chociażby do tak tajemniczego dla nas miejsca jak Kirgistan. To właśnie z tego państwa powrócił Jarosław Mirosławski.

28 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed nami listopadowa sesja Rady Miejskiej

29 listopada w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie odbędzie się kolejna sesja Rady Miejskiej. Wśród omawianych kwestii znajdą się m.in.: podsumowanie wyników kulturalno-sportowych w 2016 roku przez Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji oraz Uczniowskie Kluby Sportowe, czy też stan zadłużenia najemców w zasobach komunalnych.

27 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie rundy jesiennej w lokalnej B klasie

W grupie III legnickiej B klasy runda jesienna dobiegła końca, a więc czas na podsumowanie ligi na półmetku. Płomień Michów prezentuje wysoką formą od kilku sezonów, a runda jesienna w obecnym sezonie jest tego uwieńczeniem.

26 listopad 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Nowy sprzęt dla Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Nowe pojazdy trafiły do floty Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie.

25 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Podsumowanie rundy jesiennej w lokalnej A klasie

Runda jesienna w legnickiej A klasie w grupie III dobiegła końca, jednak pierwszej części sezonu zespoły z ziemi chojnowskiej nie mogą uznać za udany.

24 listopad 2016, Szlachetna Paczka, Wszystkich komentarzy: 0
Szlachetna Paczka poszukuje darczyńców
Baza z historiami rodzin otwarta! Dnia 19 listopada – oprócz konferencji – we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce odbyły się marsze Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Wzięło w nich udział kilka tysięcy przyjaciół Paczki oraz Akademii, a w Warszawie pojawili się ambasadorzy projektu...
24 listopad 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Wielkimi krokami zbliża się weekend. To dobra wiadomość dla wszystkich chojnowskich kinomanów. W tym tygodniu zaplanowano bardzo ciekawy repertuar. Świetny film akcji z elementami thrillera oraz familijna produkcja przygodowa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami repertuaru.

Sklep Bigform