Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Archive - November 2016

14 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Czarni pokonani w Prochowicach

Drużyna Czarnych Rokitki udała się do Prochowic na mecz w ramach 14. kolejki o mistrzostwo legnickiej klasy okręgowej.

14 November 2016, Gimnazjum nr 2, All comments: 0
Nasza niepodległość. Pamięć tym, którzy ją dla nas zdobyli (wideo)
Listopad to czas refleksji nad przemijaniem. Niedawno sprzątaliśmy groby naszych zmarłych, zanosiliśmy kwiaty, paliliśmy znicze. Chcieliśmy w ten sposób pokazać, że pamiętamy. Zapaliliśmy także znicze na grobach nieznanych żołnierzy, którzy oddali życie za ojczyznę. Nigdy nie wrócili do swoich matek, żon, dzieci. 11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w dziejach Polski.
14 November 2016, admin, All comments: 0
Dał nam przykład Bonaparte, jak zwyciężać mamy...

Za nami obchody Święta Niepodległości. 11 listopada po raz kolejny zebraliśmy się pod obeliskiem by uczcić bohaterów walczących o niepodległą Polskę. Dodatkową atrakcją w ten dzień była uroczysta akademia zorganizowana w chojnowskim Domu Kultury, której kulminacją było podpisanie aktu partnerskiego między Chojnowem a Mnichovem Hradiště. Przyjrzyjmy się jednak temu świętu od nieco innej strony - bardziej chojnowskiej...

14 November 2016, admin, All comments: 0
Szachy są miarą intelektu - za nami turniej o Puchar Polskiej Miedzi w PZS

Szachy są miarą intelektu - tą sentencją autorstwa Johanna Wolfganga Goethego witano uczestników tegorocznego Turnieju Szachowego o Puchar Polskiej Miedzi. Ponad 100 szachistów z naszego regionu zmierzyło się ze sobą w hali sportowej przy ulicy Matejki.

14 November 2016, Urząd Gminy Chojnów, All comments: 0
Wsparcie wdrażania lokalnych strategii rozwoju - konferencja dla aktywnych z gm. Chojnów i okolic
Wójt Gminy Chojnów Andrzej Pyrz zaprasza 16 listopada 2016 r. o godz. 10.00 do sali wiejskiej w Kolonii Kołłątaja na konferencję pod hasłem "Wsparcie wdrażania lokalnych strategii rozwoju, czyli rozwój lokalny kierowany przez społeczność". Zapraszamy koła gospodyń wiejskich, przedstawicieli organizacji pozarządowych i wszystkich zainteresowanych.
14 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Wyniki niedzielnych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne spotkania przyniosły odpowiedzi, które miejsca zajmą zespoły na koniec rundy jesiennej. Chojnowianka spotkanie z Iskrą Kochlice przełożyła na rundę wiosenną, Czarni ulegli w Prochowicach.
13 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Zapowiedź dzisiejszych rozgrywek piłkarskich
Niedzielne zmagania piłkarskie przed nami, a wraz z nimi klaruje się układ lig po rundzie jesiennej. Chojnowianka na własnym boisku podejmie Ikrę Kochlice, czy chojnowski stadion będzie kolejny raz atutem? Czarni Rokitki zmierzą się z Prochowiczanką w Prochowicach.
12 November 2016, Kasia_, All comments: 1
Słabe wyniki w rezerwach Rokitek

Rezerwy Czarnych Rokitki po dobrym starcie ligi znacznie opuścili loty, co pokazuje szereg porażek w ostatnim czasie. Czy problemy kadrowe pierwszego zespołu odbijają się na grze rezerw?

12 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Czy Czarni dostaną walkowera?

W walce o utrzymanie się w lidze okręgowej Czarni Rokitki zmierzyli się z Rodłem Granowice. Przegrany zespół zajmie ostatnią pozycję i znacznie utrudni swoją sytuację w okręgówce.

12 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Chojnowianka pokonana przez Iskrę Księginice

Zespół Chojnowianki Chojnów udał się wczoraj na wyjazdowe spotkanie do Ksieginic. Choć przyszło im się mierzyć z liderem rozgrywek, to w ostatnim czasie pokazali, że tanio skóry nie sprzedadzą.

11 November 2016, Kasia_, All comments: 3
Wyniki dzisiejszych rozgrywek piłkarskich

Piątkowych spotkań kluby występujące w klasie okręgowej nie mogą uznać za udane. Chojnowianka uległa w Ksieginicach z Iskrą. Czarni, pomimo przegranej, prawdopodobnie dopiszą sobie komplet punktów. W zespole z Granowic wystąpił nieuprawniony zawodnik, ostateczna decyzja należy do OZPN-u. W klasie A, zarówno Burza, jak i Czarni II bez zdobyczy punktowych.

11 November 2016, admin, All comments: 0
"Nowa świecka tradycja" - fotorelacja z pierwszej edycji Biegu Tkacza

W deszczu, śniegu i chłodzie rodzi się kolejna chojnowska impreza sportowa. Tym razem miasto i organizatorzy postawili sobie za cel wskrzeszenie biegów w Parku Piastowskim - tak powstał Bieg Tkacza, którego pierwsza edycja rozpoczęła się w dzisiejsze popołudnie.

10 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Nie macie jeszcze planów na sobotę? W rozpoczynający się właśnie długi weekend warto wygospodarować czas na wypad do kina. Repertuar chojnowskiego Kina Kultura zapowiada się bardzo interesująco.

10 November 2016, Kasia_, All comments: 4
Zapowiedź rozgrywek piłkarskich zaplanowanych na 11 listopada
Długi weekend listopadowy przyniesie nam dwie kolejki rozgrywek w lokalnej piłce nożnej. Prezentujemy plan rozgrywek na 11 listopada.
10 November 2016, admin, All comments: 0
Weekendowy konkurs - zgadnij gdzie to i wygraj podwójną wejściówkę do Heliosa!

Rozpoczynamy kolejny długi weekend! Z tej okazji przygotowaliśmy dla was konkurs-zagadkę. Do wygrania podwójne wejściówki na wybrany film do kina Helios!