Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Archive - November 2016

17 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Rozdajemy bilety na Pitbulla! (WYNIKI)

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (18 listopada) seanse filmu „Pitbull” w legnickim kinie Helios.

16 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Łukasz Niemczyk walczy o tytuł Mistrza Polski

W Sokółce w województwie podlaskim trwają właśnie bokserskie Mistrzostwa Polski Seniorów 2016. Wśród zawodników nie mogło zabraknąć reprezentanta naszego miasta – Łukasza Niemczyka.

16 November 2016, admin, All comments: 0
Gildia Artystów Chojnowa zaprasza na swój wernisaż

Już w najbliższy piątek Dom Kultury gościć będzie wernisaż zbiorowej wystawy, w ramach której zobaczyć będzie można prace członków Gildii Artystów Chojnowa.

16 November 2016, admin, All comments: 0
[QUIZ] Sprawdź ile wiesz o Gminie Chojnów i wygraj podwójną wejściówkę do kina Helios

Nie tak dawno mieliście okazję sprawdzić się w quizie dotyczącym miasta Chojnowa. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić waszą wiedzę na temat gminy wiejskiej. Weź udział, pochwal się wynikiem i zdobądź szansę na wygranie podwójnej wejściówki na wybrany film do kina Helios.

16 November 2016, admin, All comments: 2
Włamał się do kościoła - chwilę potem był już w rękach policji

29-letni mieszkaniec Chojnowa włamał się do kościoła pw. Niepokalanego Poczęcia NMP. Plan był prosty - drabiną na piętro, wypchnięcie okna, splądrowanie kościelnych skarbon i ucieczka. Plan prawie się powiódł... gdyby nie fakt że sprawca został zatrzymany chwile po włamaniu. Teraz grozi mu nawet do 10 lat więzienia.

16 November 2016, PWSZ im. Witelona w Legnicy, All comments: 0
Muzyka filmowa w aranżacjach jazzowych
Motywem przewodnim kolejnego koncertu z cyklu Witelon Jam Session, który odbędzie się 17 listopada bieżącego roku w Domu Studenta PWSZ im. Witelona w Legnicy będzie muzyka filmowa w aranżacjach jazzowych. Początek o godzinie 19:00. Wstęp wolny.
15 November 2016, admin, All comments: 0
Ucieczka chojnowianina przed policją - był pod wpływem alkoholu i narkotyków

Rutynowa kontrola, ucieczka i zatrzymanie na płocie jednej z posesji. Młodemu chojnowianinowi za sprowadzenie niebezpieczeństwa w ruchu grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

15 November 2016, admin, All comments: 0
Zaproszenie na piątą edycję Punk Rock Live

Już w najbliższy piątek, 18 listopada w Jubilatce odbędzie się kolejna edycja Punk Rock Live. Zobacz kto tym razem zaprezentuje się chojnowskiej publiczności.

16 November 2016, admin, All comments: 0
Jakimi inwestycjami może pochwalić się Gmina Chojnów w 2016 roku? Cz. 1

Dlaczego kanalizacją w Rokitkach mógłby zainteresować się sam Steven Spielberg? Czym Gmina Chojnów może się pochwalić, a w czym ciągle pozostaje zapóźniona względem sąsiednich regionów? Przedstawiamy wam krótki przegląd tegorocznych gminnych inwestycji, jakie podczas ostatniej sesji zaprezentował Janusz Cygan - specjalista ds. inwestycji i remontów w Wydziale Inwestycji i Infrastruktury Urzędu Gminy Chojnów. Rozpoczynamy od inwestycji wodno-kanalizacyjnych.

15 November 2016, SP Krzywa, All comments: 0
Historia w pieśni jest zaklęta – patriotyczne śpiewanie w SP Krzywa

11 listopada 1918 r. jest w świadomości wszystkich Polaków ważnym świętem narodowym, symbolem zwycięstwa i odzyskania własnego państwa po 123 latach niewoli. Dzień ten skłania też do refleksji nad bolesnymi losami naszej Ojczyzny.

15 November 2016, admin, All comments: 0
Wspomóż opracowywanie Lokalnego programu rewitalizacji Miasta Chojnowa

Już jutro, 16 listopada o godzinie 17:00 w Domu Schrama odbędą się warsztaty w ramach opracowywania „Lokalnego programu rewitalizacji Miasta Chojnowa".

17 November 2016, Partnerstwo,
Chcesz jeść dobrze? Pamiętaj także o tym!
Podobno jemy także oczami. I jest w tym chyba sporo prawdy. Bo kto z nas nie staje się głodny widząc pięknie przygotowane, apetyczne potrawy przyciągające kolorami i elegancką formą? Idąc zatem tym tropem, powinniśmy czerpać równie ogromną przyjemność z tego czym jemy i na czym serwujemy nasze ulubione potrawy...
15 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Sokół pokonał Radziechowiankę

W niedzielę zespół Sokoła Krzywa w mocnym składzie udał się na mecz do pobliskiego Radziechowa. Radziechowianka znajduje się obecnie w strefie spadkowej i walczy o utrzymanie w lidze.

14 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Burza zremisowała ze Zjednoczonymi

W niedzielny mroźny poranek zespół Burzy Gołaczów udał się na wyjazdowe spotkanie do Snowidzy – na mecz z tamtejszą drużyną Zjednoczonych. Trener Gołaczowa dysponował wąską kadrą – jedenastoma zawodnikami.

14 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Rezerwy Rokitek rozegrały tylko połowę spotkania z Wilkowianką

Niedzielne spotkanie Czarnych II Rokitki z Wilkowianką Wilków miało dość nietypowy przebieg.

Sklep Bigform