Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English

Archive - November 2016

21 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Chojnowianka pokonana przez Grom

W sobotę zawodnicy Chojnowianki Chojnów mierzyli się na murawie w Legnicy z Gromem Gromadzyń Wielowieś. W ubiegłej kolejce Grom przegrał z Prusicami, a mecz Chojnowianki z Iskrą Kochlice został przełożony na wiosnę.

21 November 2016, admin, All comments: 0
Tłumy na koncercie charytatywnym dla Marty

Gdy ktoś z naszego miasta potrzebuje pomocy - reszta nie stoi bezczynnie. Wczorajszy koncert charytatywny w Domu Kultury zgromadził prawdziwe tłumy osób, które połączyły przyjemne z pożytecznym.

21 November 2016, admin, All comments: 0
Nie od razu Polskę zbudowano...

Historię Mieszka i Dobrawy zna każdy z nas ze szkół - na ile jednak powszechnie znane fakty dotyczące naszych protoplastów są zgodne ze współczesnymi badaniami historyków, ile jest w nich ubarwień, a ile kompletnej fikcji z którą walczą historycy? Okazją ku temu by poznać ten istotny fragment naszej historii był wykład profesora Stanisława Rosika z Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego, który miał miejsce w minioną sobotę w Muzeum Regionalnym.

21 November 2016, admin, All comments: 0
Piątkowe święto Gildii Artystów Chojnowa

W piątkowe popołudnie Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji gościł kolejny wernisaż - tym razem promujący zbiorową wystawę członków Gildii Artystów Chojnowa. Zobacz czyje działa w najbliższych tygodniach oglądać będziemy mogli na ścianach Domu Kultury.

21 November 2016, PSB-Mrówka, All comments: 0
Badania mammograficzne w Chojnowie – 24 listopada i 8 grudnia

Dnia 24.11.16r. oraz 08.12.2016 r. przy PSB-Mrówka w Chojnowie ul. Zielona 2 przeprowadzane będą bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat.

20 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Podsumowanie weekendowych rozgrywek piłkarskich

Ostatnia kolejka rundy jesiennej w klasie okręgowej oraz klasie A dobiegły końca. Chojnowianka Chojnów przegrała w sobotni wieczór z Gromem Gromadzyń, zaś Czarni Rokitki zgarnęli komplet punktów w spotkaniu z Hutą Przemków.

19 November 2016, admin, All comments: 0
Łukasz Niemczyk jednak wicemistrzem. Bardzo wyrównana walka finałowa

Niestety, po wyjątkowo wyrównanej walce finałowej to jednak Dawid Michelus cieszyć może się z tytułu mistrza Polski. Łukasz Niemczyk postawił jednak swojemu rywalowi wyjątkowo twarde warunki.

19 November 2016, admin, All comments: 0
Łukasz Niemczyk o krok od tytułu Mistrza Polski!

Zwycięstwem Łukasza Niemczyka nad Rafałem Grabowskim zakończył się jeden z półfinałów tegorocznych Mistrzostw Polski Seniorów w Boksie. Reprezentant klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki zawalczy o tytuł mistrza Polski z Dawidem Michelusem.

19 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Zapowiedź weekendowych rozgrywek piłkarskich

Listopadowy weekend przyniesie nam ostatnią kolejkę w piłkarskich niższych. Na boiska wyjdą zawodnicy klasy okręgowej oraz klasy A.

18 November 2016, Galeria Piastów, All comments: 0
Dzień Otwarty Notariatu

Już w sobotę 26 listopada od godziny 10:00 do godziny 16:00 zapraszamy na małe patio Galerii Piastów do skorzystania z darmowych porad notariuszy organizowanych w ramach społecznej akcji informacyjno-edukacyjnej dotyczącej dziedziczenia i testamentów.

18 November 2016, admin, All comments: 1
Rzut oka na roboty drogowe w Chojnowie

Niemcewicza, Małachowskiego, Witosa, Reja, Legnicka - krótki przegląd miejsc, gdzie w minionym czasie coś się działo lub dopiero się zadzieje...

18 November 2016, admin, All comments: 0
Koncert Charytatywny dla Marty - w najbliższą niedzielę w Domu Kultury

20 listopada w Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny, w ramach którego prowadzona będzie zbiórka pieniędzy na rehabilitację dla chorej na nowotwór Marty. Zobacz kto wystąpi!

17 November 2016, Gimnazjum nr 2, All comments: 0
Gimnazjum nr 2: Zajęcia z mechatroniki
W dniu 9.11.2016 r. dziewiętnastu uczniów z naszej szkoły pojechało z wizytą do Zespołu Szkół w Chocianowie. Uczniowie zwiedzili szkołę oraz zapoznali się z profilem tej szkoły. Zobaczyli jak przyszli mechatronicy uczą się swojego zawodu w profesjonalnie wyposażonych pracowniach.
18 November 2016, Kasia_, All comments: 0
Co jest grane w Chojnowie?

Przed nami weekend, przyjrzyjmy się więc repertuarowi Kina Kultura. W tym tygodniu na chojnowskim dużym ekranie będzie wesoło – po 12 latach przerwy do kin wraca niezastąpiona Bridget Jones. 3 część dobrze znanej historii bije w ostatnim czasie rekordy popularności. W repertuarze tradycyjnie znajdzie się coś także dla najmłodszych widzów.

17 November 2016, Helios Legnica, All comments: 0
Repertuar kina Helios (18-24 listopada)
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 18 do 24 listopada 2016 roku.