Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2015

09 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 5
Chojnowscy bokserzy zawalczą w zawodach najwyższej rangi (video)

Chojnowscy bokserzy intensywnie trenują przed czekającymi ich niebawem zawodami. Kamil Mroczkowski przygotowuje się do udziału w dziesięciodniowych Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, które rozpoczną się 19 listopada w Kołobrzegu.Natomiast Łukasz Niemczyk, wraz z kadrą narodową, trenuje w Wiśle do meczu z Litwą.

05 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiana godzin pracy kasy w Chojnowskim Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

Jak informuje Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, od 16 listopada 2015 roku nastąpi zmiana godzin pracy kasy CHZGKiM.

05 listopad 2015, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy do wspólnej nauki chodzenia z kijami

W Chojnowie ruszyła II edycja programu KGHM pt. Eko Zdrowie, którego operatorem jest Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking. Od października do początku grudnia spotykamy się w każdy wtorek na bezpłatnych treningach z zakresu marszu z kijami. Jak można zauważyć, miłośników tej rekreacji nie brakuje. Taka forma ruchu na świeżym powietrzu korzystnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne jak i fizyczne.

05 listopad 2015, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0
Dlaczego nie mogę schudnąć?

Zrzucenie zbędnych kilogramów dla wielu to ciężka i wymagająca cierpliwości praca. Dlaczego niektórzy z nas mają problem ze zrzuceniem choćby kilku kilogramów? Na co należy zwrócić szczególną uwagę? Poniżej kilka rad dla tych, którym trudno idzie odchudzanie.

04 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Afryka Zachodnia w Chojnowie - Fonike Fare na scenie w Domu Kultury

Już 8 listopada Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji gościć będzie wyjątkowe wydarzenie. Na scenie Domu Kultury zaprezentuje się jeleniogórski zespół Fonike Fare.

09 listopad 2015, Partnerstwo,
Jak pamiętać o obowiązkach i dotrzymywać terminów?

W dzisiejszym świecie, pośpiech jest czymś, co towarzyszy nam nieustannie. Spora ilość obowiązków i spraw do załatwienia, a przy tym chroniczny niedostatek czasu, powodują, że ciężko nam o dobrą jego organizację. Jak ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie i sprawnie realizować przeznaczone na dany dzień cele?

04 listopad 2015, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0
Plastik jest modny!

Cuprum Arena zaprasza na 5. edycję Kultury Kreatywności. 7 listopada swoją kreatywność pobudzą młodzi projektanci mody z sekcji ABC Plastyki Młodzieżowego Domu Kultury w Lubinie, prezentując własne projekty, wykonane z talerzy i sztućców plastikowych.

03 listopad 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny w Chojnowie

Za nami dwa ważne listopadowe święta - Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki. Podobnie jak w latach poprzednich, chojnowska nekropolia zgromadziła ogromne tłumy ludzi, a groby dawnych mieszkańców Chojnowa zostały ozdobione niezliczoną ilością zniczy i kwiatów.

04 listopad 2015, LMKS „SFORA”, Wszystkich komentarzy: 0
Dawid Laskowski brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim

W dniach 23-25 października w Puławach odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w Taekwondo Olimpijskim. Jest to najważniejsza krajowa impreza sportowa, skierowana do 12-, 13- i 14-letnich zawodników uprawiających Taekwondo Olimpijskie

04 listopad 2015, Partnerstwo,
Zalety zakupu mieszkania na rynku pierwotnym

Coraz więcej ludzi rezygnuje z wynajmu mieszkań na rzecz zakupu własnych czterech kątów. Niejednokrotnie jednak wraz z podjęciem takiej decyzji pojawia się pytanie – kupić mieszkanie od dewelopera czy z rynku wtórnego? Przekonujemy, że warto dokonać zakupu nieruchomości na rynku pierwotnym.

03 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
"Po pasowaniu" w SP 4

W czwartek, 29 października, w Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych. Uroczystość odbyła się na szkolnej hali sportowej. W ślubowaniu wzięli uczniowie czterech klas pierwszych, czyli blisko setka dzieci.

02 listopad 2015, Powiatowy Zespół Szkół, Wszystkich komentarzy: 0
 V Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi

14 listopada 2015 roku o godz. 10.00, w hali sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie, odbędzie się V Turniej Szachowy w Powiatowym Zespole Szkół o Puchar Polskiej Miedzi. Będzie to jednodniowy turniej szachów szybkich, kategorii OPEN, rozgrywany systemem szwajcarskim – 9 rund po 15 minut na zawodnika. Łączna pula nagród wynosi ponad 5000 zł.

02 listopad 2015, Miejska Biblioteka Publiczna, Wszystkich komentarzy: 0
Czytamy „Bajki bez barier”

W październiku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie rozpoczęły się nowe, cykliczne zajęcia „Bajki bez barier”, w których uczestniczą uczniowie chojnowskich szkół podstawowych, po jednej klasie z SP nr 3 i SP nr 4. Spotkania są realizowane w oparciu o bajki wydawane w 2015 roku przez Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych „Światełko”.

02 listopad 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
Wypadek na drodze krajowej nr 94. 2 osoby ranne (foto)
W godzinach porannych doszło do wypadku na odcinku drogi krajowej nr 94, między Chojnowem a Krzywą.
02 listopad 2015, UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Football Academy Chojnów Mistrzem i Wicemistrzem Football Academy Regional Leauge!

W sobotę i niedzielę (24-25 października) na boiskach Orlik we Lwówku Śląskim i w Płakowicach rozegrano czwartą, finałową kolejkę Football Academy Regional League Jesień 2015.

Sklep Bigform