Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2014

03 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Turniej Bokserski z pomocą dla Oliwiera Rynkal

W niedzielę, 9.11. o godz. 16.00 w Hali Sportowej przy ul. Matejki 1 w Chojnowie odbędzie się Turniej Bokserski z pomocą dla Oliwiera Rynkal. Na turnieju pojawią się klubu z Polski, Czech i Ukrainy.Wstęp- symboliczne 10 zł.Zapraszamy!

02 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 10
Chojnowianka musiała uznać wyższość BKS`u Bolesławiec (fotorelacja)
Dzisiejszy mecz z udziałem Chojnowianki rozpoczął się dziesięćminut wcześniej niż go zaplanowano. Punktualnie o 14:50 zabrzmiał pierwszy gwizdek arbitra prowadzącego zawody. Pierwsze minuty spotkania miały być rozpoznaniem obu ekip piłkarskich. BKS Bolesławiec szybko jednak wyszedł na prowadzenie, bo już w piątej minucie meczu wynik spotkania otworzył Kapusz, który bez najmniejszego problemu pokonał nasz numer jeden - Koziarza.
02 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" - XI  edycja mistrzostw w piłce nożnej za nami.
W minionym tygodniu, już po raz piętnasty, w Chojnowie odbył się turniej piłki nożnej „Z Podwórka Na Stadion O Puchar Tymbarku”. Cała zabawa, po raz kolejny, została zorganizowana przez miasto Chojnów, a jej koordynatorem był Stefan Stal, który od lat związany jest z chojnowskim futbolem. Tą imprezę sportową podzielono na dwa etapy: pierwszy dzień rywalizacji miał miejsce we wtorek, drugi zaś w czwartek. Celem współzawodnictwa było wyłonienie drużyn, które będą walczyły o miano najlepszej w województwie.
01 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy w niedzielę o 15:00 na kolejny mecz Chojnowianki
Trener Ireneusz Chrzanowski zmuszony będzie do przegrupowania swoich podopiecznych specjalnie na to spotkanie. Morale w naszej ekipie na pewno wzrosło po ostatnim zwycięstwie nad Olimpą Kowary. Chojnowianka pomału zaczyna odbijać się od dna tabeli. Na dzień dzisiejszy zgromadziliśmy sześć punktów, co daje nam piętnastą pozycję w tabeli. Mamy nadzieję, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej, a nasi piłkarze jeszcze przed końcem rundy jesiennej zdobędą ważne dla nich punkty.
03 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Deutsch Wagen Tour po raz trzeci w Gimnazjum nr 2

Gimnazjum nr 2 po raz trzeci wzięło udział w projekcie Deutsch Wagen Tour. Spotkanie poprowadziła bardzo energetyczna, pełna niesamowitych pomysłów edukacyjnych lektorka projektu - pani Małgorzata Urlich O poprzednich wizytach można przeczytać na stronie Gimnazjum nr 2. W tegorocznych zajęciach wzięli udział uczniowie klas: Ib i Ic , którzy wykazali się wielką kreatywnością podczas zabaw parateatralnych, śpiewając ekologiczne piosenki, odpowiadając na stawiane pytania dotyczące informacji o niemieckich landach.


03 listopad 2014, XANTOS, Wszystkich komentarzy: 0
Oferta pracy dla Instalatora sieci teleinformatycznejFirma XANTOS w Chojnowie zatrudni osobę na stanowisko Instalator sieci teleinformatycznej

Sklep Bigform