Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Archiwum - listopad 2014

06 listopad 2014, UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 0
Zaproszenie na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki

Wójt Gminy Chojnów zaprasza na wykład Ilony Antoniszyn - Klik, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki pn. „Przyszłe okresy programowania na lata 2014 – 2020”. Wykład odbędzie się 7 listopada 2014 r. o godz. 14.00 w Domu Schrama w Chojnowie.

06 listopad 2014, Arkadiusz Lewandowski, Wszystkich komentarzy: 9
Sytuacja bokserów nie zmieniła się. Sprostowanie Urzędu Miejskiego mija się z prawdą (VIDEO)
Sytuacja klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki pozostaje nadal w tym samym punkcie. Niestety materiał, który ukazał się na łamach zarówno portalu jak i TVP Wrocław, nie zmienił niczego. Nadal trenujemy na sali bez podstawowych mediów takich jak woda. Otrzymaliśmy natomiast odpowiedź od Urzędu Miejskiego, która nieco mija się z prawdą.
06 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Wypadek w Świętoszowie. Nie żyje chojnowianin- żołnierz Marek Karpiel

Wypadek w Świętoszowie. Zginął chojnowianin- żołnierz: starszy sierżant Marek Karpiel. Do zdarzenia doszło w środę, 5 listopada, około godziny 16 w trakcie szkolenia dywizjonu artylerii samobieżnej.

05 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 15
Stadion Miejski nadal w przebudowie. Podwykonawca przygotowuje grunt pod bieżnię (foto)
Metamorfoza chojnowskiego Stadionu Miejskiego nadal trwa. Termin wykonania zaplanowany na październik nie został jednak dotrzymany. Wskutek wielu prac prowadzonych przez firmę dokonującą zmian na znanej wszystkim "chojnowiance", termin został przesunięty na bieżący miesiąc.
05 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Uwaga na oszustów domokrążców!

W Chojnowie pojawili się oszuści, podający się za pracowników lubińskiego Neonetu. Rzekomi sprzedawcy prezentują aktualną gazetkę i oferują dużo niższe ceny produktów. Oczekują płatności z góry, obiecując dostawę jeszcze tego samego dnia.Obecnie do centrali firmy napływa coraz większa liczba zgłoszeń próby oszustwa. Prosimy o zachowanie ostrożności.

05 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 4
Program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie

Znany jest tegoroczny program obchodów Święta Niepodległości w Chojnowie.

05 listopad 2014, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 1
Koncertowy listopad w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów przygotowała interesującą listę wydarzeń na cały listopad w tym także koncerty, które mają stać się nie odłączną częścią oferty. Listopad to dwa koncerty w pierwszej i drugiej połowie miesiąca: Druga Strefa, czyli 3 mężczyzn i ona, oraz Future Folk ze Staszkiem Karpielem Bułecką jako frontmanem.

05 listopad 2014, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Fascynujący świat chemii i fizyki w Galerii Piastów
Już 9 listopada zapraszamy na kolejną edycję Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów. Przyjdź i zobacz ognioodporny papier, wulkan, płonącą pianę i wiele innych niesamowitych pokazów!
05 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Piłkarski rozkład jazdy... ostatnie tygodnie IV ligi i okręgówki
Kolejny piłkarski weekend zbliża się wielkimi krokami.Chojnowianka Chojnów, po niedzielnej porażce, musi pozbierać się i zmobilizować do walki o ligowe punkty. Nie jest łatwo, gdyż w IV lidze wszystkie zespoły prezentują wysoki poziom.
04 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sezon grzewczy trwa- zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Sezon grzewczy trwa, zatem zagrożenie zatruciem tlenkiem węgla wzrosło. Co roku, z powodu zatrucia tlenkiem węgla ginie kilkadziesiąt osób. Przyczyną najczęściej jest nieodpowiednia eksploatacja budynku oraz znajdujących się w nich urządzeń grzewczych. Czad może też wydostawać się na zewnątrz przewodów kominowych z powodu ich nieszczelności lub dlatego, że nie mają one drożności. Strażacy nieustannie ostrzegają i pokazują tragiczne wydarzenia, które powinny podnosić świadomość troski o własne bezpieczeństwo.

13 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Tydzień Patriotyzmu w PZS- zaproszenie do uczestnictwa

Już po raz czwarty Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie zaprasza chojnowian do uczestnictwa w Tygodniu Patriotyzmu. Przez cztery dni uczniowie szkoły wraz z nauczycielami w sposób szczególny obchodzić będą rocznicę odzyskania niepodległości.

04 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Sezon piłkarski prawdopodobnie potrwa dłużej. Chojnowianka rozegra dodatkowe mecze ligowe!Kibiców piłki nożnej czeka nie lada niespodzianka jeszcze w tej rundzie. Otóż niemalże na pewno pierwszy mecz z rundy wiosennej zostanie przełożony jeszcze na tą część sezonu. Chojnowianka zagra przed własną publicznością z Widawą Bierutów. Na początku rozgrywek rywal ten zwyciężył z naszym klubem 1:0. Szybko pojawia się szansa na rewanż - miejmy nadzieję udany.
03 listopad 2014, UM Chojnów, Wszystkich komentarzy: 8
SPROSTOWANIE- Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu

Urząd Miejski zwrócił się z prośbą o zamieszczenie sprostowania do artykułu jaki ukazał się na portalu chojnow.pl pt. „Trenujemy w spartańskich warunkach. Władze nie interesują się losem klubu”, zawierającego krzywdzące chojnowski samorząd informacje.

03 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Mammobus odwiedzi Chojnów

Mammografię będzie można wykonać 15 listopada w Chojnowie na Placu Reymonta 1, przy Gimnazjum nr 1. Wszystkie zainteresowanie panie mogą się zarejestrować dzwoniąc pod numer telefonu 58 666 24 44, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w soboty i niedziele, w godzinach od 9:00 do 18:00.

03 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
PORTAL NIE PRZEPROWADZA TELEFONICZNEJ ANKIETY!

Doszły nas słuchy, iż przeprowadzana jest telefoniczna ankieta dotycząca głosowania podczas nadchodzących wyborów samorządowych. Ankieter podaje się za pracownika portalu chojnow.pl.W związku z tym informujemy, że nie prowadzimy ankiety telefonicznej, a osoba nie jest pracownikiem portalu.


Sklep Bigform